ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ SERCEM
KOCHAJĄ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zostaje pamięć, przetrwają wspomnienia i moment w życiu, który wszystko
pozmieniał... światełko pamięci Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie rozpaczajmy,nie rońmy już łez,wiara w Boże Miłosierdzie...wszelkim
troskom położy na zawsze kres.P.Marianno,zapaloną lampeczkę mej pamięci,z
modlitwą w Pani intencji...posyłam do Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W zadumie i modlitwie..."A przecież nie cały umieram...To co we mnie
niezniszczalne - trwa" i trwać będzie dzięki pamięci... PANI pamięci
...
Zgłoś SPAM
A.O
"Człowiek plany układa..Bóg planami włada..." Plany, to są
mrzonki..Życie układa inne scenariusze..I nawet, jak chcielibyśmy zatrzymać
przeznaczenie, to próżne starania..Bo Bóg życiem naszym włada..
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdyby nie miłość,
wspomnienia zatarłby upływający czas...░ ❤ ░...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych
ludzi..."
Zgłoś SPAM
(*)
Bo cóż warte życie bez Ciebie,
cóż warty piękny, wiosenny, słoneczny dzień?
Odeszła radość, mało co cieszy,
nikt nie zastąpi Ciebie nam.❤️.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tyle zmieniło się wraz z Twoim odejściem! Żaden cud nie wróci nam pięknych
dni...Ale gdy tęsknota przerwie życie, radości spotkania nie wyrwie już nam
nikt..Na zawsze w sercu..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• To co mamy w
rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na wieki.•✿• ▬ •✿•
▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH *♥* - Światełko Pamięci i modlitwa dla
Pani p.Marianno.♥.
Zgłoś SPAM
HALINKA
Matusiu moja, dobranoc kochana..Ty wiesz, o czym myślę....Dziękuję..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podaruję dziś Ci różę o kolorze nieba, która w sobie blask księżyca
skrywa, wśród gwiazd promienieje,trzeba mieć nadzieję,że ten smutek w
głębi duszy w blask pereł przemieni...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ ❤..Oczy już wyschły..zakrzepły łzy..Bo Ty Aniele odeszłaś w lepsze,
niebiańskie sny..Nie płaczemy, ale dziękujemy, że byłaś z
nami..Wspominamy...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kolejna wylana łza,zbyt cicha by ją usłyszeć...jak maleńka kropelka
deszczu,spadła nad zapalonym dla Pani zniczem.Spokojnego snu p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Módlmy się za Marynię..niech niebo i aniołowie czuwają nad nią i aby
znalazła drogę do Boga..((❤️))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
znajoma
P.Marysiu..Szczęście tak szybko odchodzi, pozostaje szara rzeczywistość...A
w niej my, zmagający się z życiem...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.