Czas wszystko zabiera,bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego,co w
naszych myślach i sercu pozostanie.P.Marianno,zapalam pamięci płomyczek i z
szeptem modlitwy,ślę Pani ku Niebu.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Za Tobą, wciąż za Tobą
nasze tęsknoty, wspomnienia..
nasze czekanie na spotkanie w tym lepszym świecie..(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Przesyłam ciepłe myśli i modlitwę na tem ciepły i słoneczny piatek ...PANI
pamięci....[*]....
Zgłoś SPAM
(*)
Nad grobem bliskich nam osób odżywają wspomnienia, obraz ich życia
powraca..Obraz, którego zapomnieć nie sposób..Bo byli nam najdrożsi,
kochani, jak nikt na świecie...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
córka
Słońce moje..((❤)) Od prawie 18 lat nie ma Ciebie na moim niebie..Wieczny
mrok nastał..Jesteś kochana Mamo pięknym wspomnieniem..((❤))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
dzisiejsze [*] i na kolejne dni(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Dzień po dniu to samo - pustka,tęsknota,wspomnienia....nic nie daje ukojenia
- nawet łzy....*♥*.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć... czas mija, a w nas wszystko pozostaje... i nigdy nie odejdzie...
Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie Ukochani...
Zgłoś SPAM
A.O
❤️ Maryniu..Czas tak szybko mknie, to już tyle lat, jak zabrał Cię ten
"lepszy świat".. Uwierzyć nam wtedy było trudno, że tyle dobra i
miłości odeszło tak szybko..Tak zasługiwałaś na życie Aniele..❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nigdy tak naprawdę nie umiera Ten,kto nadal żyje w naszym sercu i naszej
pamięci.Zapalona lampeczka mej pamięci i modlitwa...niech zawsze będzie z
Tobą p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdy umiera nam ukochana M A T K A, umiera z nią połowa naszego
serca...❤...Ale ta druga połowa, tęskni do niej i kocha ją, jak całe
serce..❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa, świątynio Boga, zmiłuj się nad nami i naszymi kochanymi
utraconymi
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jesteś ANIOŁEM dobroci, wspieraj nas w wędrówce przez życie..Bo tyle tylko
z człowieka, co pamięć o jego dobrych czynach..-:¦:-⊰♥⊱-:¦:-
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️
♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
córka
Przetrwała miłość, przetrwają wspomnienie..i ten moment, co wszystko w
życiu pozmieniał..Jesteś zawsze w moim sercu Mamuś ukochana. ♥.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Śpij spokojnie Aniele..Tam, na pewno masz dobrze..Bóg zadbał o Ciebie,
przecież jest Ojcem Twoim..❉((*))❉
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.