Wspomnienia..zamarły w krzyku niedokończonym..
Były piękne, jak sen szczerozłoty...Albo smutne..Wszystkie w czasie już
zamkniętym..Pokój Twej duszy...(¯`♥´¯)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba.ڿڰۣ❤️ ڿڰŚwiatełko dla
Pani..Śpij spokojnie,droga P.Marianno.ڿڰۣ❤️ ڿڰ
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;JESTEŚ W KAŻDEJ MINUCIE NASZEGO ŻYCIA - NA ZAWSZE;....Światełko naszej
pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Wasze Dusze zaznają spokoju ... Bądźcie tam szczęśliwi, prześlijcie
ciepły promyczek do naszych serc Kochani...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryś nasza kochana, tak zawsze wyczekiwana..odeszłaś na niebieskie
niwy..Nikt nie przewidział, że odejdzie najlepsza z nas..Pan potrzebował
Ciebie mieć blisko..bo Aniołem już na ziemi byłaś..
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu..wszystko przeminie, popadnie w zapomnienie, ale zawsze będzie
trwało, w moim sercu, o pani wspomnienie...☀️[[*]]☀️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Pani Marianno,dla Pani Lampeczka sercem moim zapalona***
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dłoniom daleko - Sercu zawsze blisko... bo
kochamy...থৣৡৣথ♥─Jaśniutki sobotni Płomyczek─ za wszystkie
dni mojej nieobecności ─♥থৣৡৣথ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Twoja strata tak opłakiwana..Twoja strata nigdy nieodżałowana..Śpij Aniele w
wiecznej ciszy..Tam gdzie jesteś, tylko Bóg Cię słyszy..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ PROSIMY O PAMIĘĆ
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️WYJEŻDŻAMY NA KLIKA DNI
☀️ะ̭̌«̭☘️»
Zgłoś SPAM
(*)
Płomień pamięci wciąż świeci w naszych sercach...Myśli i wspomnienia są
zawsze blisko Ciebie..〖♥〗
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
Pokój Ci wieczny w cichej krainie..
Gdzie ból nie sięga,gdzie łza nie płynie..
Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny....Pokój Ci wieczny....
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ..♥..DLA PANI P.MARIANNO.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nadzieja zgasła....tak chcielibyśmy lecz nie możemy nic zmienić....bezradni,
smutni, żli...oddalibyśmy wszystko Byście wrócili Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..Odeszłaś na zawsze, ale zawsze jesteś blisko..Wspierasz nas siłą
swojego ducha i jesteś w naszych myślach..•♥•[*]•♥•Pokój Tobie
Aniele..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(❤)
Minęło już tyle pełnych wspomnień lat..Tak bardzo się zmienił ten okrutny
świat..Ludzie już inni, zajęci tylko sobą, pamięć ulatuje w cień..Ale
nasza nie - P A M I Ę T A M Y.. ¯“ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.