❤️ Pustka została po Tobie, pustka i żal, co trwa tyle lat..W pamięci i
sercach naszych jesteś niezmiennym pięknym wspomnieniem..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO..♥..Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zamknąć oczy nie myśleć, nie tęsknić, uciekać przed smutkami, zamknąć
oczy nie cierpieć, schować się między snami...już nic nie będzie takie
samo Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
Ci, co odchodzą w świat nam nieznany..są bliżej, niż nam się wydaje...Oni
już znają tajemnicę..a my, z każdym dniem, do niej się zbliżamy..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
A.O
Zapalamy znicz, znak pamięci o Tobie kochana Maryniu..Kwiaty kładziemy, byś
widziała, że chcemy przystroić mogiłę..I trwamy, w ciszy..we wzajemnej z
Tobą wspólnocie dusz..((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Tu już Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież i pozostaniesz na zawsze
w tym lepszym,niewidzialnym dla nas świecie.Lecz my o Was
pamiętamy,światełka zapalamy i co dnia się za Was modlimy(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nadzieja jest tym co pozostaje,kiedy wszystko sens traci,tylko ona światło nam
daje.. Idziemy z tą nadzieją w sercach z Tobą na spotkanie..☼ Słoneczny
płomyk zostawiamy ☼
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy... Pani Marianno... Pani Halino, dzięki Pani jestem od 2013 roku na tych
stronach pamięci... bardzo dziękuję...
Zgłoś SPAM
(*)
Zostawiłaś ślad że byłaś tutaj chwilę..płatkami róż zaznaczona
była Twoja droga w krainę cieni..obyśmy spotkali się kiedyś po
drugiej stronie tęczy...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zniczem niegasnącym na ziemi się pali żal i pamięć tych,którzy tu
pozostali...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Urszula
[*] Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień dzień żalu dzień
tęsknoty dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w pamięci na
zawsze... na wieki... do końca...[*]
Zgłoś SPAM
A.O
Odszedł Ktoś, kto dawał tyle szczęścia i miłości..światełkiem Ci
dziękujemy za spędzony z Tobą,radosny czas..`★´`★´Niech Ci w gronie
aniołów miło płynie wieczny czas..Maryniu `★´`★´
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży przyjmij Panie p.Mariannę do Siebie...wysłuchaj
proszę mych próśb i modlitwy i podaruj Jej...wieczne szczęście w
Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Moja kochana Mama..♥..Jedyna, niepowtarzalna istota, nie ma takiej drugiej na
świecie..I chociaż odeszła do "lepszego świata", to dla mnie, ten
lepszy świat, był tutaj..gdy żyła..♥..
Zgłoś SPAM
(❤)
Żegnaj..To słowo rozstania wymawialiśmy nie raz, bo przez tyle lat, wiele
było pożegnań..Ale Tobie trudno było powiedzieć "żegnaj", Ty nie
odeszłaś, żyjesz w naszych sercach..Śpij..śpij..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.