Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533799
Zapalone ponad rok temu
ku pamięci
❤️ Pustka została po Tobie, pustka i żal, co trwa tyle lat..W pamięci i sercach naszych jesteś niezmiennym pięknym wspomnieniem..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO..♥..Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zamknąć oczy nie myśleć, nie tęsknić, uciekać przed smutkami, zamknąć oczy nie cierpieć, schować się między snami...już nic nie będzie takie samo Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
Ci, co odchodzą w świat nam nieznany..są bliżej, niż nam się wydaje...Oni już znają tajemnicę..a my, z każdym dniem, do niej się zbliżamy..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
A.O
Zapalamy znicz, znak pamięci o Tobie kochana Maryniu..Kwiaty kładziemy, byś widziała, że chcemy przystroić mogiłę..I trwamy, w ciszy..we wzajemnej z Tobą wspólnocie dusz..((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Tu już Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież i pozostaniesz na zawsze w tym lepszym,niewidzialnym dla nas świecie.Lecz my o Was pamiętamy,światełka zapalamy i co dnia się za Was modlimy(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nadzieja jest tym co pozostaje,kiedy wszystko sens traci,tylko ona światło nam daje.. Idziemy z tą nadzieją w sercach z Tobą na spotkanie..☼ Słoneczny płomyk zostawiamy ☼
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my mijamy... Pani Marianno... Pani Halino, dzięki Pani jestem od 2013 roku na tych stronach pamięci... bardzo dziękuję...
Zgłoś SPAM
(*)
Zos­tawiłaś ślad że byłaś tu­taj chwilę..płat­kami róż zaznaczona była Twoja droga w krainę cieni..obyśmy spot­ka­li się kiedyś po dru­giej stro­nie tęczy...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zniczem niegasnącym na ziemi się pali żal i pamięć tych,którzy tu pozostali...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Urszula
[*] Każdy dzień to dzień smutku dzień wspomnień dzień żalu dzień tęsknoty dzień bólu wspomnienia powrócą one zostaną w pamięci na zawsze... na wieki... do końca...[*]
Zgłoś SPAM
A.O
Odszedł Ktoś, kto dawał tyle szczęścia i miłości..światełkiem Ci dziękujemy za spędzony z Tobą,radosny czas..`★´`★´Niech Ci w gronie aniołów miło płynie wieczny czas..Maryniu `★´`★´
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży przyjmij Panie p.Mariannę do Siebie...wysłuchaj proszę mych próśb i modlitwy i podaruj Jej...wieczne szczęście w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Moja kochana Mama..♥..Jedyna, niepowtarzalna istota, nie ma takiej drugiej na świecie..I chociaż odeszła do "lepszego świata", to dla mnie, ten lepszy świat, był tutaj..gdy żyła..♥..
Zgłoś SPAM
(❤)
Żegnaj..To słowo rozstania wymawialiśmy nie raz, bo przez tyle lat, wiele było pożegnań..Ale Tobie trudno było powiedzieć "żegnaj", Ty nie odeszłaś, żyjesz w naszych sercach..Śpij..śpij..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1900   1901   1902   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"