Mamy w życiu nie tylko swe miejsce,ale również z góry ustalony
czas.Spokojnego snu p.Marianno.Zapalam Pani lampeczkę mej pamięci i z
modlitwę...posyłam do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
Ku Twojej pamięci..Maryniu kochana..Za Tobą tak dawno zamknęła się
wieczności brama..Nikt nie przypuszczał, że Ty będziesz Ta przez Boga
wybrana...(♥ ) śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
(*)
Znajdziemy się jeszcze kiedyś...TAM, gdzie źródło miłości płynie...♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
¯`-❤-´¯
Bądź, jak Anioł, który przynosi nadzieję...
zapal światło, gdy w sercu ciemność...
od nowa nadaj życiu sens, gdy dopada smutek...¯`-❤-´¯
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...to Ktoś odchodzi i Ktoś zostaje...bo jak cisza pełna szelestu,
tak pełna wspomnień jest pamięć, tak daleko Jesteście, a my
czekamy...Kochani
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci i modlitwa na dzisiaj ...[*]...
Zgłoś SPAM
(❤)
Napisałaś piękną księgę życia, którą Pan Bóg zakończył w odpowiednim
dla niego momencie..Piękny świat ten już nie dla Ciebie, bo Twoje życie,
teraz w Niebie...((,))((,))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
❤❀ڰۣڿ.❤❀ڿڰۣڿ❤
Odeszłaś..tak cichutko..
lecz wśród bliskich ciągle żyjesz...
Tylko jakby ciszej...Otaczasz Ich światłem swojej miłości...❤ ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Żaden lekarz nie mógł pomóc Tobie,bo PAN chciał Cię już miec w
Niebie przy Sobie.Spokojnego snu,w chwale Pana Boga.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochani Wasze serca między kwiatami lekko płyną, by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
I jakby czas dziś wolniej płynie..Wiatr szumi Twoje imię..A serce
znowu z bólu pęka..I tylko smutki szepczą cichutko, że byłaś z
nami, tylko za krótko...Maryniu kochana...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Pamięci Pani Marianko...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... Światełko pamięci ...
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś moja kochana..♥♥ Serce moje przepełnione tęsknotą..myśli, biegną
do Ciebie..Złote serce miałaś dla innych, czy inni będą je mieć dla
Ciebie? ♥♥
Zgłoś SPAM
(*)
"Śmierć nie odbiera nam ukochanych osób.
Wręcz przeciwnie, zachowuje ich dla
nas i sprawia, że pamięć po nich jest nieśmiertelna"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.