"To, co minęło, nie przestało istnieć: stało się tylko nieobecne.”
⋟✿⋞ Ta nieobecność jest codzienną tęsknotą..⋟✿⋞
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Dusza nie znałaby tęczy,gdyby oczy nie znały łez.“ John V. Cheney
♥♥♥ Światełko dla Pani...Odpoczywaj w spokoju,droga Pani
Marianno..♥♥♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bez Ciebie świat Wieczna tęsknota...♥...Za tym, co było piękne..Bo Ty
byłaś pięknem, dobrocią, radością...(❤️)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko na Boże Ciało
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
──═ڿڰۣڿ❤️ڿڰۣڿ═──Niech ta miłość, co wśród nas
żyła, nigdy nie zginie i będzie wciąż
żywa...──═ڿڰۣڿ❤️ڿڰۣڿ═──
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W rozpędzonym czasie rozsypują się dni jak perły z pękniętego
sznura...wyciągamy ręce, chcemy zatrzymać dzień, noc, chwilę by choć raz
jeszcze dotknąć i przytulić...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
A.O
Czas coraz szybciej biegnie...Maryniu...w bezczasie trwa tylko żal i ból...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już opuściłaś tę łez dolinę, tam wieczny spokój czeka na Ciebie. Niechaj
Cię przyjmie w swoja gościnę Bóg z aniołami i święci w niebie...
światełko na Boże Ciało...
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś..Taka byłaś słoneczna, w kwiatach, radosna. Cała byłaś w
uśmiechach..Cała byłaś miłością, wszystko było możliwe. Dziś wspominam
naszą ostatnią wiosnę nieszczęśliwą..Moja ukochana, najdroższa..
Zgłoś SPAM
(*)
♥ Oczy nasze ciągle wilgotne, gdy wspominamy miłe chwile z Tobą
spędzone..w ogrodzie ukwieconym, pod gruszą..To już przeszłość..i ciągle
wspomnienia i łzy..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Światełko pamięci w Boże Ciało
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Odpoczywaj w światłości wiecznej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moje Światełko pamięci z modlitwą w p.Kazimierza intencji...w Dniu Swięta
Bożego Ciała,posyłam do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Na Święto Bożego Ciała dla Pani...moja modlitwa i światełko
pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Byłaś jak powietrze, słońce..gdy odeszłaś..powietrza brak, słońce
straciło blask..Smutek w serce się wkradł i nie chce odejść...♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Otrzyj Panie oczy nasze zapłakane,wlej nadzieję w dusze zagubione.Utul
serca z rozpaczy popękane,daj nam siłę i głęboką wiarę...Światełko
Pamięci dla Pani p.Marianno..♥..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.