"Cierpienie jest po to, ażeby wyzwalało miłość." Jan Paweł II
•°*”˜_.•*”˜˜”*°•W chwili skupienia i zamyślenie..pomyślmy o
Tych, których już z nami nie ma.
Zgłoś SPAM
(❤)
Ja nie chcę spać,
ja nie chcę umierać,
chcę tylko wędrować
po pastwiskach nieba,
biało zielone
obłoki zbierać,
niczego więcej
mi nie potrzeba"A.Osiecka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"To co bliskie, odchodzi." Johann Wolfgang von Goethe Dla
Pani...Jaśniutkie światełko...♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
światełko dla p. Marianny i siostry Janiny w kolejną rocznicę ♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie Jesteście pewnie jest dzień i śmiejecie się, tak cudownie,
spełniacie swoje marzenia i sny...tu, gdzie my jeseśmy, jest teraz noc i
najzimniejsza z zim....
Zgłoś SPAM
(❤)
Serce ciągle z żalu drży, gdy wspominamy tamte dni..One już minęły
bezpowrotnie.. pozostały wspomnienie ulotne..które zachowane w pamięci
naszej, staną się pięknym Twoim obrazem...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Śpij snem wieczystym pod opieką Pana,tam gdzie jesteś miłość
Boga...na wieczność będzie Ci dana.Światełko moje i modlitwa na
weekend.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani Marianki moje zapłakane światełko...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W miłości jest siła, która mury pokona..Pamięć, jest największą
miłością dla zmarłych..I chociaż los zabrał Cię..w pamięci i sercach
Jesteś na wieczny czas..❤️
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
☀️❤️☀️▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy
▃▂☀️❤️☀️
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś nadzieją w wiecznym mroku..Nadzieją na spotkanie w lepszym
świecie..Myślą ciągłą i tęsknotą..bez końca..Jesteś sercu tak
bliska....❤❍❤__((*))___❤❍❤
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..Ten czas, od naszego długiego rozstania, przepływa tak szybko,
jak rwąca rzeka..Tak, jakby to była chwila..Chociaż, tyle się wydarzyło w
moim życiu złego..wiem, że mnie wspierasz.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO - Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie pogodzimy się nigdy z Waszym odejściem....musimy dalej żyć, wspomnień
nikt nam nie odbierze, w pamieci i w sercach zachowaliśmy Was na zawsze ...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Spokojnego snu wiecznego,w tej cichej Krainie...gdzie nie ma już
bólu i łza tam nie popłynie.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Byłaś radością Maryniu..zrządzenie losu Cię zabrało..a nam, zgotowało
przyszłość smutną, pozostawiając tylko ze wspomnieniami...❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie czekaj nie odpowie Ci nikt Tylko lekko zaszumi w pokoju wiatr Poczujesz ten
delikatny Jego zapach i usłyszysz Jego cichy śmiech Pomyśl o Nim i uwierz On
wciąż koło Ciebie jest
Zgłoś SPAM
(❤)
Pamięć wciąż żywa o tych, co odeszli..W natłoku myśli wracają
wspomnienia, wszystko staje przed oczami..duchowe, piękne z bliskimi spotkanie,
pełne refleksji oraz szczerych wzruszeń..[[*,,*]]❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.