W samotnym bólu dusza się skarży, wciąż wracają bolesne wspomnienia,
marzeniami Jesteście Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
A.O
Ziemia zabrała Twoje ciało, duszę zabrał Bóg, a Twoja miłość i czyny z
nami pozostały. Bo dzięki wspomnieniom jesteś Maryniu z nami..W sercach
ukryta.♥♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa, cierpliwe i wielkiego miłosierdzia ,zmiłuj się nad nami i
p.Marianną
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(❤)
Znicz bardzo wolno płonie..Smutek wywołuje..Wiemy, że przychodzisz do
nas..Miłość i opiekę Twoją czujemy...☸ڿڰۣ—❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze ....♥.... Zostawiam cichą modlitwę i
pamięć ...[*]....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS.
Halinko kochana,jeszcze raz serdecznie dziekuje za pamiec o moim skarbie,za
przepiekne wpisy dla niej,szczegolnie dziekuje za rocznicowa
lampeczke.Pozdrawiam cieplutko.Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨ Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki do Pani posyłam,droga
P.Marianno.♨
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Kto był przyczyną rozstania naszego - Niechaj łzy moje upadną na niego! I
niech tak samo serce mu przygniotą samotnym żalem i próżną tęsknotą!
/A.ASNYK/ ((*)) ŚWIATEŁKO KU PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo... my musimy żyć dalej, bo życie pomimo wszystko
jest piękne.. Światełko i modlitwa prosto do Nieba...
Zgłoś SPAM
(*)
"Żeby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać.
Czasami na długo, ale przecież nigdy na zawsze..."
.ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ❤️ ❀❤️❀❤️ ANIELE... ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ WRÓCILIŚMY SZCZĘŚLIWIE DZIĘKUJEMY Z
CAŁEGO SERCA ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Urszula
’•,,•’ Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to
nieśmiertelność. ❀
Zgłoś SPAM
(*)
Tyle miłości, tyle dobroci odeszło za wcześnie, przecież mogłaś cieszyć
się życiem jeszcze..ale Bóg zdecydował inaczej.Zaprosił Cię do anielskiego
grona..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno..[[♥]]..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.