┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dobry Jezu a nasz Panie,daj p.Mariannie...wieczne w Niebie
spoczywanie.Swiatełko Pani zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Bądź promykiem jasnym..ciszą..wietrzykiem letnim..Bądź dla nas niebiańską
opiekunką.. Prowadź po świecie smutnym tym..Przy nas duchem trwaj..Odeszłaś
- Bóg tak chciał.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Za oknami promienie słońca,lato w swojej pełni się rozgościło a nasze
serca nadal pełne smutku i tęsknoty za Wami kochani... ◦๑ஐ۞ Cichym
szeptem serca mego zapalam Pani Lampeczkę.۞ஐ๑◦
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tutaj czas odmierza świeczki blask..Już tyle lat odeszło..Żal, że tak
szybko zrobiła się ta straszna pustka..i zabrakło dobrej, kochanej osoby.¨
•.★¸¸.•´¨`★
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Na dobranoc promyczki pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chociaż ciałem nieobecni w naszych sercach zostaliście....w każdej sekundzie
życia naszego tchnienia Jesteście Kochani jak dawniej w nim ciągle obecni....
Zgłoś SPAM
A.O
Wiem, że w sercach, myślach, wspomnieniach pamiętających przebywam..na
grobie znicze płoną jasnym płomieniem, wiem..Widzę was kochani,ja z Wami -
wy ze mną jesteście...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Kogo utraciliśmy,wiesz tylko Ty Boże (i serca nasze)....PANI
MARIANNO..[♥]..Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Przez noc droga do świtania,przez zwątpienia do poznania,przez
błądzenie do mądrości,a przez śmierc...do nieśmiertelności.Światełko z
modlitwą Pani zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu moja ukochana, tak dawno mi zabrana..Dlaczego musiałaś wtedy odejść,
przecież miałyśmy jeszcze razem być, wspierać się, żyć..A tu pustka już
tyle lat, Mamo, nie umiem bez Ciebie żyć..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___
♥»_____❄️_______☀___ ♥»________☀
♥»_______❄️__$♥»________☀ ♥»_______❄️__☀
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
(❤)
Czym jest Zycie? Jednym westchnieniem krótką chwilą ścieżką, której
koniec prędzej widzisz niż się spodziewasz Tak kruche tak nietrwale kończy
się i nic po sobie nie zostawia Tylko łzy bliskich.❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
I choćby pogasły wszystkie światła...nie pozwól zasnąć nadziei...bo
gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień...którego nie zgasi żaden
wiatr...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Brak Ciebie,przez tyle lat..zgasił naszych oczu blask..Stłumił uśmiechy
promienie, zabrał dniom wszelkie znaczenie...Tak zawsze było Ciebie
brak..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia....(dziękuję serdecznie za pamięć
o moich bliskich podczas mej nieobecności)
Zgłoś SPAM
(*)
Promieniami słonecznymi ślemy do Ciebie nasze myśli i
wspomnienia..☀️..Niech one przekażą Tobie, jak bardzo byłaś lubiana,
kochana, jaką byłaś wspaniałą osobą..☀️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
”Gdzieś Blisko Nieba – Blisko Cienia odszedł wraz z Tobą cały
Świat” ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Jaśniutki Promyczek posyłam... ♡
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.