Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533846
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dobry Jezu a nasz Panie,daj p.Mariannie...wieczne w Niebie spoczywanie.Swiatełko Pani zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Bądź promykiem jasnym..ciszą..wietrzykiem letnim..Bądź dla nas niebiańską opiekunką.. Prowadź po świecie smutnym tym..Przy nas duchem trwaj..Odeszłaś - Bóg tak chciał.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Za oknami promienie słońca,lato w swojej pełni się rozgościło a nasze serca nadal pełne smutku i tęsknoty za Wami kochani... ◦๑ஐ۞ Cichym szeptem serca mego zapalam Pani Lampeczkę.۞ஐ๑◦
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tu­taj czas odmierza świe­czki blask..Już ty­le lat odeszło..Żal, że tak szybko zrobiła się ta straszna pustka..i zabrakło dobrej, kochanej osoby.¨ •.★¸¸.•´¨`★
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Na dobranoc promyczki pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chociaż ciałem nieobecni w naszych sercach zostaliście....w każdej sekundzie życia naszego tchnienia Jesteście Kochani jak dawniej w nim ciągle obecni....
Zgłoś SPAM
A.O
Wiem, że w sercach, myślach, wspomnieniach pamiętających przebywam..na grobie znicze płoną jasnym płomieniem, wiem..Widzę was kochani,ja z Wami - wy ze mną jesteście...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Kogo utraciliśmy,wiesz tylko Ty Boże (i serca nasze)....PANI MARIANNO..[♥]..Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Przez noc droga do świtania,przez zwątpienia do poznania,przez błądzenie do mądrości,a przez śmierc...do nieśmiertelności.Światełko z modlitwą Pani zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu moja ukochana, tak dawno mi zabrana..Dlaczego musiałaś wtedy odejść, przecież miałyśmy jeszcze razem być, wspierać się, żyć..A tu pustka już tyle lat, Mamo, nie umiem bez Ciebie żyć..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___ ♥»________☀ ♥»_______❄️__$♥»________☀ ♥»_______❄️__☀
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
(❤)
Czym jest Zycie? Jednym westchnieniem krótką chwilą ścieżką, której koniec prędzej widzisz niż się spodziewasz Tak kruche tak nietrwale kończy się i nic po sobie nie zostawia Tylko łzy bliskich.❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
I choćby pogasły wszystkie światła...nie pozwól zasnąć nadziei...bo gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień...którego nie zgasi żaden wiatr...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Brak Ciebie,przez tyle lat..zga­sił naszych oczu blask..Stłumił uśmie­chy pro­mienie, za­brał dniom wszel­kie znacze­nie...Tak zawsze było Ciebie brak..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka miłość, która Was otula każdego dnia....(dziękuję serdecznie za pamięć o moich bliskich podczas mej nieobecności)
Zgłoś SPAM
(*)
Promieniami słonecznymi ślemy do Ciebie nasze myśli i wspomnienia..☀️..Niech one przekażą Tobie, jak bardzo byłaś lubiana, kochana, jaką byłaś wspaniałą osobą..☀️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
 ”Gdzieś Blisko Nieba – Blisko Cienia odszedł wraz z Tobą cały Świat”  ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡ Jaśniutki Promyczek posyłam... ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1895   1896   1897   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"