...Każdy dzień taki sam pełen smutku,łez i ran...Dlaczego...? ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.MARIANNO..[[♥]]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oczy ciągle płaczące za Wami, łzy tęsknoty, za Waszym uśmiechem, za
Waszymi Kochanymi oczami, za Waszymi Osobami...w sercach i w pamięci na
zawsze....
Zgłoś SPAM
(❤)
Bóg jest miłością..poszłaś do Niego z ufnością, bo Cię wezwał do
siebie, aby skrócić Twoją mękę i dać Ci wieczne, spokojne życie w
Niebie...[[*]]
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIO ✿ Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I oceanem
tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa Choć czasami się nie da łez
płynących powstrzymać, gdy tęsknota aż boli smutku nie da zatrzymać
Zgłoś SPAM
A.O
║█║ Kiedy tulimy zamiast Ciebie Maryniu, w ramionach wspomnienia..po
twarzy spływa łza..Świat smutny się stał..Oddalibyśmy tak wiele, żeby
znów spotkać Cię ║█║..ŚPIJ ANIELE.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
_`-❤-´¯ Bądź, jak Anioł, który przynosi nadzieję.. zapal światło, gdy
w sercu ciemność.. od nowa nadaj życiu sens, gdy dopada smutek... anielskimi
skrzydłami dobroci nas otaczaj... ڿڰۣڿ─¯`-❤-´¯Bądź...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Aniele..Twojego serca trzeba nam na ziemi! Aby z łez otarło oczy nasze, byśmy
zasypiali spokojnie..Tak mało nam trzeba,a jednak..żądamy za wiele..(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. NIEUSTAJĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PANI
PŁONIE ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Jedna łza a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko
pamięci[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci i modlitwa na pierwszy dzień LATA 2017r...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze dwa światy, jeden dla ludzi wszystkich wokół, a drugi nasz, prawdziwy z
Wami w tęsknieniu, bólu, na obłoku...ci co są wokół myślą dzielni, nie
rozumieją, że będziemy zawsze bliżej nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
A.O
Jakże smutno jest bez Ciebie,Maryniu..tęsknota rani serca.Daleka droga do
Ciebie, lecz dla ,nas jeszcze nie ma tam miejsca..Pokój Tobie..•✫ •✫
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
❤️ To Ty Mamusiu nauczyłaś mnie modlitwy..Teraz modlę się za Ciebie, jak
umiem.. Wiem, że Ty mnie widzisz, wiem, że nade mną czuwasz..Ja zawsze będę
przy Tobie moja kochana,najdroższa..❤️
Zgłoś SPAM
(*)
◆◇═[[*]]═◆◇Samotne dni, cisza..Szept modlitwy, jak krzyk, w tej
ciszy brzmi..Bez słońca dzień, bezsenna noc..Wokół ludzi tyle, tylko
brakuje Ciebie...Smutek otacza nas.. ◆◇═[[*]]═◆◇.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.