Dla naszych śp. bliskich-solenizantów, w dniu Ich Imienin..dziadka Janka♥,
Twojej Mamuś siostry, Janki♥ i Taty siostry, Janki♥, a mojej chrzestnej
Matki..♥♥♥ moja pamięć i wirtualne znicze...
Zgłoś SPAM
córka
Muniu moja kochana, dlaczego tak szybko musiałaś odejść do krainy wiecznej
ciszy..? Miałaś taki głos, miły, pięknie śpiewałaś..Wspomnienia o Tobie,
kochana są relikwiami w sercu moim..♥╬♥Mój SKARBIE♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dni człowieka są jak trawa, latem zielona i kwitnąca, jesienią usycha...
Pani Marianno, spokojnych snów.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, gdyby tak łzy cofały czas...to na
pewno żylibyśmy w zachwycie, a Wy Bylibyście ciągle wśród nas Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula
•*✿*• Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na
Zawsze . •*✿*•
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, Twoje oczy, już tak dawno, zamknęła na zawsze śmierć..Tak
chcielibyśmy zobaczyć iskierki radości w nich..ale to już nasze marzenia,
które nigdy się nie spełnią..Bo Ty już w krainie cieni..(.)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
światełko w noc świętojańską
Zgłoś SPAM
(❤)
Tak wiele dobroci i miłości rozdałaś podczas swojej wędrówki po ziemi..Tak
wiele osób obdarzyłaś uśmiechem i dobrym słowem..Lubiana, kochana, tak
szybko odeszłaś.. cierpienia nie szczędził Ci los..(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płacz czasu nie cofnie,choć żal serce ściska...wspomnienia na zawsze
zostaną w naszych sercach i myślach.Wiem,że Twe p.Marianno miejsce z
Aniołami w Niebie,lecz wiedz,że się wszyscy modlimy za Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
.... Najjaśniejsze światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
(*)
"Bądź najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc...Tęczą na tle
zachmurzonego nieba...Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie
dni Ich istnienia..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ŚWIATEŁKO
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ I
◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWĘ ▃▅▆▇▒░✿◥◣ ZOSTAWIAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
ku pamięci
╔═ ♥ ═╗ W myślach, sercu..na zawsze z nami..Zmarli Ci, co są
zapomniani. Ty będziesz żyła wiecznie, bo taka jest nasza
pamięć..wieczna...╔═ ♥ ═╗
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.