Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533871
Zapalone ponad rok temu
córka❤
Moja kochana Mateńko..Przytulić bym Cię chciała, a tu tylko została fotografia..Śpij mój Aniele, czas szybko płynie, może kiedyś tak się stanie? “ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknota jest naszym nieodstępnym towarzyszem, nie przykryje jej pył czasu, budzi wspomnienia..które snują się na ekranie pamięci...przynosząc łzy..Marysiu kochana.. ⊱❖⊰((*))⊱❖⊰
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem cały świat,znaczy dużo mniej,niż jeden człowiek,którego nam bardzo brak.Zapalam dla Pani,lampeczkę mej pamięci...na dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy •----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Światełko w ostatnią niedzielę czerwca, miesiąca Serca Jezusa
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Trochę szczęścia chciałaś w życiu mieć, ale los złośliwy zrobił, to co chciał..Zabrał radość pozostawił ból..na zawsze już...[♥]W sercach naszych masz na zawsze ciepłe miejsce...śpij spokojnie..
Zgłoś SPAM
(*)
Serce nie może pozbyć się tęsknoty, pomimo tak wielu lat rozłąki...Miłość trwa i wspomnieniami płacze..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿWieczny odpoczynek dla duszy Twojej...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żyłeś życiem wszystkich którzy Cię kochali, zmarłeś choć nikt tego nie chciał, pozostawiłeś smutek i łzy. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jeśli Tam jest szczęście, na pewno jest Waszym udziałem, bo odeszło stąd za Wami, bądźcie Kochani blisko nas... nasze szczęście jest Tam, gdzie Wy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Śpij spokojnie Pani Marianno,niech światłością Pana cieszy się Twoja dusza.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANI..(♥)..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgasłaś, jak promyk letni słoneczny..Ty, masz już spokój..a my, smutek wieczny...
Zgłoś SPAM
znajoma
p.Marianno, wspomnienia nie dają żyć, bo ciągle powracają do nas..wyciskając łzy.. pozostałaś na zawsze w sercu mym.✞✞ ❤️ ✞✞ Niech Ci ziemia lekką będzie...
Zgłoś SPAM
((♥))
"O Matce pieśń, to pieśń przez łzy, to pieśń bez słów To cały świat, dziecinnych lat, wskrzeszonych znów To Matko sny, że jesteś znów tak blisko Jak wówczas gdy klęczałaś nad kołyską..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pomyślmy o Tych,których już nie ma i nie mogą być razem z nami...o Bliskich sercu za którymi tęsknimy,bądżmy z Nimi chociaż myślami.P.Marianno,dla Pani zostawiam modlitwę i płomyczek na weekend.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W każdej pustej godzinie, gdy tęsknota doskwiera..Przybliżamy o Tobie wspomnienia... jako cenny skarb, który pozostał po Tobie..Nic już się przecież nie zdarzy, bo Ty odeszłaś na nieba wyżyny..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Bo gdy ktoś odchodzi i puste krzesło po nim stoi, Ty wtedy wiesz dobrze, ze bólu już nic nie ukoi...[*]
Zgłoś SPAM
(*)
Niewinna maleńka łza po twarzy się toczy.. Płomienny uśmiech zgasł Bezsilność,smutek i płacz.. zostało tak niewiele... •*✿*•
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1892   1893   1894   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"