Moja kochana Mateńko..Przytulić bym Cię chciała, a tu tylko została
fotografia..Śpij mój Aniele, czas szybko płynie, może kiedyś tak się
stanie? “ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknota jest naszym nieodstępnym towarzyszem, nie przykryje jej pył czasu,
budzi wspomnienia..które snują się na ekranie pamięci...przynosząc
łzy..Marysiu kochana.. ⊱❖⊰((*))⊱❖⊰
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem cały świat,znaczy dużo mniej,niż jeden człowiek,którego nam bardzo
brak.Zapalam dla Pani,lampeczkę mej pamięci...na dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Światełko w ostatnią niedzielę czerwca, miesiąca Serca Jezusa
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Trochę szczęścia chciałaś w życiu mieć, ale los złośliwy zrobił, to co
chciał..Zabrał radość pozostawił ból..na zawsze już...[♥]W sercach
naszych masz na zawsze ciepłe miejsce...śpij spokojnie..
Zgłoś SPAM
(*)
Serce nie może pozbyć się tęsknoty, pomimo tak wielu lat
rozłąki...Miłość trwa i wspomnieniami
płacze..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿWieczny odpoczynek dla duszy
Twojej...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Żyłeś życiem wszystkich którzy Cię kochali, zmarłeś choć nikt tego nie
chciał, pozostawiłeś smutek i łzy. Zawsze będziemy o Tobie pamiętać
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jeśli Tam jest szczęście, na pewno jest Waszym udziałem, bo odeszło stąd
za Wami, bądźcie Kochani blisko nas... nasze szczęście jest Tam, gdzie Wy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Śpij spokojnie Pani Marianno,niech światłością Pana cieszy się Twoja
dusza.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANI..(♥)..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgasłaś, jak promyk letni słoneczny..Ty, masz już spokój..a my, smutek
wieczny...
Zgłoś SPAM
znajoma
p.Marianno, wspomnienia nie dają żyć, bo ciągle powracają do
nas..wyciskając łzy.. pozostałaś na zawsze w sercu mym.✞✞ ❤️ ✞✞
Niech Ci ziemia lekką będzie...
Zgłoś SPAM
((♥))
"O Matce pieśń, to pieśń przez łzy, to pieśń bez słów
To cały świat, dziecinnych lat, wskrzeszonych znów
To Matko sny, że jesteś znów tak blisko
Jak wówczas gdy klęczałaś nad kołyską..."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pomyślmy o Tych,których już nie ma i nie mogą być razem z nami...o Bliskich
sercu za którymi tęsknimy,bądżmy z Nimi chociaż myślami.P.Marianno,dla
Pani zostawiam modlitwę i płomyczek na weekend.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W każdej pustej godzinie, gdy tęsknota doskwiera..Przybliżamy o Tobie
wspomnienia... jako cenny skarb, który pozostał po Tobie..Nic już się
przecież nie zdarzy, bo Ty odeszłaś na nieba wyżyny..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Bo gdy ktoś odchodzi i puste krzesło po nim stoi,
Ty wtedy wiesz dobrze, ze bólu już nic nie ukoi...[*]
Zgłoś SPAM
(*)
Niewinna maleńka łza
po twarzy się toczy..
Płomienny uśmiech zgasł
Bezsilność,smutek i płacz..
zostało tak niewiele...
•*✿*•
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.