ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w
spokoju ─ ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
(*)
Nic, nie rozdzieli nas z Tobą..Ani teraz, ani później. Jest to dla nas
oczywiste.. Ciągle zbliżamy się do Ciebie, bardziej niż za życia.((( ,)))
Świeć Panie nad Jej duszą ((( ,)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Śmierć zostawia ból, którego nic nie uleczy,ale miłość zostawia
wspomnienia,których nikt nie będzie mógł zabrać....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA
PANI P.MARIANNO..♥..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochani, kiedy Wasze skrzydła do bram nieba Was uniosły, kiedy opuściliście
ziemię, nasze serca z rozpaczy pękły....tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu kochana..Do końca dni naszego żywota, będziemy pamiętali...A
tęsknota..Nie pozwoli łez naszych osuszyć...♨((*))Światełko do
nieba((*))..♨
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córcia
❤️ "Jest taki ból, którego nic nie ukoi.." Strata Ciebie, moja
ukochana Mateńko, to najdotkliwszy cios..Bez Ciebie,kochana żyć tyle lat!
Mój świat to byłaś Ty, a Twój świat - to ja...SKARBIE..❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Serce boli,że nie ma Was tu z nami...bo za Wami bardzo tęsknimy i
żyjemy o Was wspomnieniami.Światełko zapalam i z modlitwą w Pani
intencji,ślę do samego Pana Boga w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci na pierwszy tydzień wakacji 2017r....[*]....
Zgłoś SPAM
(*)
Niewiele w życiu szczęścia jest, życie przynosi wiele łez...Osamotnieni,
szukamy Ciebie codziennie chociaż w naszych myślach..Jesteś zawsze i
pozostaniesz nasz Aniele ..❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
(❤)
♥ Tamta nocy okrutna, zabrałaś nam szczęście..przyniosłaś smutek..On
trwa i trwać będzie bez końca, bo po Tobie Aniele, żal wielki w sercach
pozostał...♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach, jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc.... [*][*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Serce pęknięte już na zawsze pozostanie, bo odkąd zabrakło Ciebie, pustką
wieje, a słońce nie cieszy...Tylko łzy na wspomnienie..płyną
niezmiennie.❀((❤))❀. To już tyle lat..a ciągle w sercu żal..❤
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARYSIU Patrzę na Twoją fotografię
Bo tylko tyle teraz mogę...
»̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że nadejdzie ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na spotkanie, znów
przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem, szczęśliwi,
radośni....
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.