Każdy został stworzony po to, żeby być szczęśliwym - my byliśmy
szczęśliwi, kiedy byliśmy z Wami Kochani, teraz Nasze Szczęście odeszło,
pozostał ból,żal,łzy i ogromna tęsknota...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak trudno,gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos,jeszcze trudniej się z tym
pogodzić i znieść ten cios.Zostaje pustka i pęknięte serce...którego nie
zastąpimy niczym więcej.Światełko dla Pani.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
I już smutek w sercach naszych zostanie do końca..Za Aniołem kochanym, co
odfrunął ku słońcu..na niebieskich chmurkach teraz odpoczywa, po trudnej
wędrówce, nektar z kwiatów nieba spija..❤️
Bądź szczęśliwa u naszego Pana, duszyczko kochana..Cierpiałaś wiele drogi
Aniele..Bóg Twój ból wynagrodzi światłością i miłością u siebie, tak
wiele miłości..odeszło do wieczności..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ I tylko łzy nasze spadają na Twoją mogiłę..i tęsknota prawdziwa, co
serce rozrywa.. Śpij, i czuwaj nad naszym życiem. Iskierkami z serca, zapalamy
znicz..♥
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie zapomnimy o Was, zawsze w serduszkach będziemy Was nosić, a Boga o
opiekę nad Wami będziemy Kochani prosić...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są słowa,których nikt nie usłyszy,są życzenia,których nikt nie
otrzyma,są łzy których nikt nie osuszy i serca...które na zawsze pozostaną
w naszych sercach i duszy.Spokojnego snu p.Marianno.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Słońce już Ci zaszło, tak dawno na zawsze..a dla nas, też świeci już
inaczej..Takie zamglone, poprzez nasze łzy..Aniele, Ty już jesteś w lepszym
świecie, a my czekamy, aby przyjść do Ciebie...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tamten czas już nie wróci..tęsknoty nie opiszesz, a wokół wszystko jest nie
tak..
Wierzymy, że po śmierci się spotkamy, w Bożym Domu..Światełko jaśniutkie
w ten piękny letni dzień.. [☾✽☽]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.