Bezsens, rozdarcie duszy, łza na policzku...nikt nie wie skąd jest, ale tylu
ludzi ją zna - tęsknota - w ilu sercach już mieszka ??? Jesteście tak daleko
lecz zawsze blisko bo kochamy Was
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
A.O
Bez Ciebie Maryniu, drogiej nam osoby, świat już inny jest. Zabrakło osoby,
bez której nasz świat wyludniony jest. Ty byłaś jedyna, kochana,
najlepsza..jak mogłaś zostawić tak dawno nas??
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Nie zapomnimy o Was nigdy,choć łzy z oczu popłyną jeszcze nie
jeden raz...cała nadzieja we wspomnieniu,bo tęsknota za Wami,nadal żyje w
każdym z nas.Światełko i modlitwę zostawiam.(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa, zbawienie ufającym Tobie , zmiłuj się nad nami i naszymi
utraconymi skarbami
Celem naszej wędrówki jesteś Ty Panie..daj śp.Mariannie godne u siebie
mieszkanie.. Pokorną służebnicą Twoją była, życie jej nie oszczędzało,
krzyż swój niosła z pokorą...((❤))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WSPOMNIENIA...TO CZASEM TAK MALO...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Halinka
Mamo,dzisiaj imieniny Piotra, Twojego chrześniaka, który odszedł 9 miesięcy
temu..niech Bóg da mu grzechów odpuszczenie i wieczne
zbawienie..❤️((*))❤️
Zgłoś SPAM
córka
Z ciągłym żalem i tęsknotą Mamuś kochana...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Tak trudno pogodzić się z tym, co przynosi los..Chcielibyśmy, aby szczęście
trwało i trwało..Ale tak nigdy nie będzie. Coś się zaczyna i bólem się
kończy..Szczęśliwi znów będziemy, gdy Bóg nas połączy
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystkie łzy już wypłakane, i chociaż czas przykrywa kurzem wspomnienia..To
pamięć nas, żyjących nie uleciała w zapomnienie, pamiętamy o Tobie
Aniele...ڰۣڿڰۣڿ((*))ڰۣڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Urszula
SPOCZYWAJ W POKOJU. ♥ PANI MARIO ♥ A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE ZAWSZE
ŻYWA
Zgłoś SPAM
znajoma
ԑ̮̑❄️̮̑ɜ Pani Marysiu..pamiętam, modle się o szczęście wieczne i o
spotkanie w tym "lepszym świecie". Może Bóg wysłucha moich
próśb? ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO... Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pani ..[♥]..
Zgłoś SPAM
córka
Mamo..powraca gorycz tamtych dni i łzy..gdy Ciebie wspominam..moja ukochana,
najdroższa..♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...wspólne
dni,marzenia...potem tego już nie ma...pozostają tylko wspomnienia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.