Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533955
Zapalone ponad rok temu
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy Jest takie miejsce,w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy Jest takie miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięc jest podporą życia i nie daje zapomniec naszym sercom,o Tych,którzy już odeszli.P.Marianno...dla Pani zapalona moja lampeczka i modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..bądź dzisiaj przy mnie i wspieraj mnie, w tej samotnej wędrówce, siłą swojego Ducha..♥♥..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Od kiedy odeszliście..to,tak jakby, zgasło słońce na naszym niebie..świat zakryła smutku mgła..i tylko tęsknota, łzy, wspomnienia, żal..i miłość do Was, co bez końca trwa...❤️
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Odpoczywaj w światłości wiekuistej
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kto przyjdzie do Ciebie ... łzę uroni ... Zaduma się ... i znicz zapali ... Tęsknota w sercu znów się schroni ... Bo cierpią Ci ... co tu zostali ....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI P.MARIANNO...((♥))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cały czas Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka miłość,która otula Was każdego dnia....
Zgłoś SPAM
córcia
Ja wiem Mamuś ukochana, że Ciebie nigdy już nie będzie..że się nigdy nie spotkamy.. ale moja miłość będzie z Tobą zawsze i wszędzie..Dopóki jestem..❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Światełko na ostatni wieczór czerwca. Spoczywaj w Panu!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas szybko mija,lecz ból rozstania nie mija,tylko na zawsze w nas pozostaje.Światełko i modlitwę na weekend...do Pani Marianny posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu,i w tęsknocie, która męczy..w każdej chwili zawsze, wszędzie, Jesteś z nami, zawsze Będziesz..kochana Maryniu [[[.().]]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Bądź najpiękniejszym wspomnieniem..i w smutku pocieszeniem..Prowadź nas prostą drogą do Ciebie..Czuwaj nad nami i chroń od zła..My modlimy się za Ciebie..[[,]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Promyk ciepłego słońca wysyłam do samego Nieba dla PANI w ten ostatni dzień czerwca 2017r....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Boże, daj Jej duszy spokój wieczny, szczęście w swoim Domu..poszła do Ciebie, taka z losem pogodzona..Maryja, matka Twoja, przy niej była..nie bój się, tam jest pięknie, szepnęła..ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
„Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać.”Anna Kamieńska. Nic miłości nie pokona, trwamy tylko dla niej..choć puste są ramiona, żyje wierna pamięć..°¤¸♥¸¤°..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
...tak ciężko żyć w cierpieniu, nie znając radości... wiedząc, że już nigdy nie zagości...ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1888   1889   1890   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"