Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy Jest takie miejsce,w
Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy Jest takie miejsce,którego Nie zburzy
żadna zamieć
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięc jest podporą życia i nie daje zapomniec naszym sercom,o Tych,którzy
już odeszli.P.Marianno...dla Pani zapalona moja lampeczka i modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..bądź dzisiaj przy mnie i wspieraj mnie, w tej samotnej
wędrówce, siłą swojego Ducha..♥♥..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Od kiedy odeszliście..to,tak jakby, zgasło słońce na naszym niebie..świat
zakryła smutku mgła..i tylko tęsknota, łzy, wspomnienia, żal..i miłość
do Was, co bez końca trwa...❤️
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Odpoczywaj w światłości wiekuistej
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Kto przyjdzie do Ciebie ... łzę uroni ... Zaduma się ... i znicz zapali ...
Tęsknota w sercu znów się schroni ... Bo cierpią Ci ... co tu zostali
....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI P.MARIANNO...((♥))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cały czas Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce,
Wasz ślad i nasza wielka miłość,która otula Was każdego dnia....
Zgłoś SPAM
córcia
Ja wiem Mamuś ukochana, że Ciebie nigdy już nie będzie..że się nigdy nie
spotkamy.. ale moja miłość będzie z Tobą zawsze i wszędzie..Dopóki
jestem..❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Światełko na ostatni
wieczór czerwca. Spoczywaj w Panu!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas szybko mija,lecz ból rozstania nie mija,tylko na zawsze w nas
pozostaje.Światełko i modlitwę na weekend...do Pani Marianny posyłam.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu,i w tęsknocie,
która męczy..w każdej chwili zawsze, wszędzie, Jesteś z nami, zawsze
Będziesz..kochana Maryniu [[[.().]]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Bądź najpiękniejszym wspomnieniem..i w smutku pocieszeniem..Prowadź nas
prostą drogą do Ciebie..Czuwaj nad nami i chroń od zła..My modlimy się za
Ciebie..[[,]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Promyk ciepłego słońca wysyłam do samego Nieba dla PANI w ten ostatni dzień
czerwca 2017r....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Boże, daj Jej duszy spokój wieczny, szczęście w swoim Domu..poszła do
Ciebie, taka z losem pogodzona..Maryja, matka Twoja, przy niej była..nie bój
się, tam jest pięknie, szepnęła..ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
„Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać.”Anna Kamieńska.
Nic miłości nie pokona, trwamy tylko dla niej..choć puste są ramiona, żyje
wierna pamięć..°¤¸♥¸¤°..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
...tak ciężko żyć w cierpieniu,
nie znając radości...
wiedząc, że już nigdy nie zagości...ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.