Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533978
Zapalone ponad rok temu
znajoma
Modlę się za Ciebie..chociaż Ty, p.Marysiu już między świętymi w niebie..Czas tak szybko mija..ale nie zgasił mojej pamięci o Tobie, wszystkim miłej i przyjaznej osobie..ღ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Codziennie modlę się Pani Marianno za Ciebie,zapalam światełka i ślę do Ciebie w Niebie.Ten mały płomyczek,to tak niewiele...lecz dla mnie dużo,bo to indywidualny płomyczek dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
..ڰۣڿ❤️ڰۣڿDziękuję za miłość, dziękuję za wszystko..gdyby Cię nie było, nie byłoby mnie kochana Matuniu moja.Ty mi dałaś tak wiele, drogi mój Aniele.Teraz odpoczywaj.. kocham nad życie ڰۣڿ❤️ڰۣڿ..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS.Halinko,dziękuje bardzo droga moja,za pamięć o Kati i zapalone dla niej światełka. Pozdrawiam serdecznie życząc spokojnego nadchodzącego tygodnia.Przytulam cieplutko.R
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nikt nie jest naprawdę stracony jeśli był w naszym życiu i kochał nas a my kochaliśmy jego.Światełko Jaśniutkie zostawiam za wszystkie dni mojej nieobecności.Odpoczywaj w pokoju P.Marianno ღ❤ღ ❤️ ღ❤ღ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Boże, daj nam dużo spokoju, cierpliwości i wytrwałości..abyśmy przeszli przez to smutne życie..I kiedyś, połączyli się na zawsze, z naszymi Bliskimi w Niebie..>>♥<<
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Na zawsze w naszych sercach :*:*:*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
W smutną niedzielę ukwieconego lipca światełko dla Ciebie najpiękniejszy kwiecie
Zgłoś SPAM
(*)
Codziennie serca nasze stęsknione, modlitwę i łzy żalu niesiemy bliskim naszym w darze..Oni wiedzą, jak Ich nam brak..❤ Odpoczywaj w pokoju...❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(❤)
Aniele nasz kochany, Ty jesteś w krainie, gdzie nie ma smutku, szczęście Tam tylko jest..Czasami zerknij na nas..na ten nasz codzienny trud..i pomóż nam, abyśmy też sięgnęli kiedyś Nieba, jak TY..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczorem siedzimy i patrzymy w niebo, jak uśmiech Wasz kreślimy linie po gwiazdach. Pada deszcz i mokniemy w nadziei, że kiedyś poznamy Wasz uśmiech, że poznamy Wasz anielski szept Ukochani
Zgłoś SPAM
A.O
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą, Maryniu w niebie i ta cisza...Bo najcięższe jest czekanie...Ta tęsknota serca wielka...⊰♥⊱...R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"...tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież..." Jest cos, co nikomu sie nie opiera, Jest pamięć, a ona nie umiera !
Zgłoś SPAM
Urszula
•.˜ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.... ˜ •
Zgłoś SPAM
(*)
Już uleciałam w niebieską ciszę.. nie rozumiem nic, nie słyszę, słów twoich kierowanych do nieba.. Bo tu nie ma smutku i nie dolatują łzy (...)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1887   1888   1889   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"