Tam,gdzie nie widac już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,Tam Wy jesteście,a
bez Was...smutny i pusty jest nasz świat.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..lato wspomnieniem dla mnie jest..ciągle trudnym ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszystko jest wczoraj,wszystko jest dotykiem rąk Twoich.Daleko pofrunął motyl
naszej nadziei.Patrzę w niebo i czekam ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️Światełko otulone cichym szeptem mego serca posyłam...❤️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy przychodzimy tu w odwiedziny..smutek w sercu mamy, bo Ciebie Aniele już nie
będzie, między nami, nigdy..pozostał żal.´(♥)¸.•´ Światełko z
modlitwą..¸.•’´(♥)¸.•´
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przytulić Was, porozmawiać, chwycić Ukochaną dłoń, nie puszczać z rąk,
usłyszeć choć raz Wasz głos...najprostsze marzenia i najtrudniejsze do
spełnienia Kochani...
Zgłoś SPAM
Urszula
✬
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
✬
Zgłoś SPAM
A.O
Jedna chwila, jedno mgnienie i tylko garść prochu nikłego, i tylko
wspomnienia...i nic więcej.Tak, tu nic więcej, lecz w wieczności blaskiem
pięknym świeci dusza Twoja..Maryniuڿڰۣڿ[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Tylko Bóg wie i my, jak zawsze było Ciebie brak..Minęły lata..przemija
wszystko, jak liść na wietrze, tak nietrwałe, tak kruche..Tylko żal zostaje
na zawsze, on nie przemija, po kochanej osobie ❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
…kolejna wylana łza zbyt cicha, by ją usłyszeć… …kolejne kropelki
deszczu, nad zapalonym zniczem… …i nadal nie mogę uwierzyć… wciąż
szukam wśród tłumu Twej twarzy...
Zgłoś SPAM
córcia
Byłaś dobrym sercem❤️ miłością..odeszłaś tak dawno do Boga, w moim
sercu żal i trwoga pozostały na zawsze..najdroższa Mateńko moja..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
(*)
ODESZŁA..URODA, CZUŁOŚĆ, DOBROĆ, CNOTA. PRZECHODNIU, JEŚLI JESTEŚ SERCEM
OBDARZONY TKLIWYM, NIE NAD NIĄ, ALE NAD CÓRKĄ ZAPŁACZ
NIESZCZĘŚLIWĄ.."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Patrzę na płomyk tlący się w zniczu,który smutek i żal we mnie
budzi,spoglądam w Niebo zadając pytanie"Czemu P.Boże zabierasz tak
szybko...dobrych i wspaniałych ludzi?".Światełko z modlitwą dla Pani.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Mówią, że czas leczy rany...dlaczego więc łzy są nadal takie słone, a
serce ciągle boli..na wspomnienie? Dlaczego? Bo byłaś dobrym człowiekiem,
takich ludzi najbardziej żal ♥..((*))..♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
Los nieubłagany,zabrał Ciebie Maryniu,Aniele Kochany.A serca bliskich,co dla
Ciebie biły,będą już zawsze za Tobą tęskniły..Lata przeminęły,i nowe
przeminą..a Ty już na zawsze,w niebieskiej krainie.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Słońce nieśmiało wygląda zza chmurki..a nas już ono nie cieszy..w nas
smutek jest z każdym dniem większy..bo Ty,Aniele nigdy nie powrócisz. A tak
byśmy chcieli, zobaczyć Ciebie, a Ty w niebie..!![*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani Pani Marianko smutne lipcowe światełko...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.