Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533999
Zapalone ponad rok temu
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam,gdzie nie widac już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,Tam Wy jesteście,a bez Was...smutny i pusty jest nasz świat.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..lato wspomnieniem dla mnie jest..ciągle trudnym ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszystko jest wczoraj,wszystko jest dotykiem rąk Twoich.Daleko pofrunął motyl naszej nadziei.Patrzę w niebo i czekam ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️Światełko otulone cichym szeptem mego serca posyłam...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy przychodzimy tu w odwiedziny..smutek w sercu mamy, bo Ciebie Aniele już nie będzie, między nami, nigdy..pozostał żal.´(♥)¸.•´ Światełko z modlitwą..¸.•’´(♥)¸.•´
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przytulić Was, porozmawiać, chwycić Ukochaną dłoń, nie puszczać z rąk, usłyszeć choć raz Wasz głos...najprostsze marzenia i najtrudniejsze do spełnienia Kochani...
Zgłoś SPAM
Urszula
✬ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia ✬
Zgłoś SPAM
A.O
Jedna chwila, jedno mgnienie i tylko garść prochu nikłego, i tylko wspomnienia...i nic więcej.Tak, tu nic więcej, lecz w wieczności blaskiem pięknym świeci dusza Twoja..Maryniuڿڰۣڿ[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Tylko Bóg wie i my, jak zawsze było Ciebie brak..Minęły lata..przemija wszystko, jak liść na wietrze, tak nietrwałe, tak kruche..Tylko żal zostaje na zawsze, on nie przemija, po kochanej osobie ❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
…kolejna wylana łza zbyt cicha, by ją usłyszeć… …kolejne kropelki deszczu, nad zapalonym zniczem… …i nadal nie mogę uwierzyć… wciąż szukam wśród tłumu Twej twarzy...
Zgłoś SPAM
córcia
Byłaś dobrym sercem❤️ miłością..odeszłaś tak dawno do Boga, w moim sercu żal i trwoga pozostały na zawsze..najdroższa Mateńko moja..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
(*)
ODESZŁA..URODA, CZUŁOŚĆ, DOBROĆ, CNOTA. PRZECHODNIU, JEŚLI JESTEŚ SERCEM OBDARZONY TKLIWYM, NIE NAD NIĄ, ALE NAD CÓRKĄ ZAPŁACZ NIESZCZĘŚLIWĄ.."
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Patrzę na płomyk tlący się w zniczu,który smutek i żal we mnie budzi,spoglądam w Niebo zadając pytanie"Czemu P.Boże zabierasz tak szybko...dobrych i wspaniałych ludzi?".Światełko z modlitwą dla Pani.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Mówią, że czas leczy rany...dlaczego więc łzy są nadal takie słone, a serce ciągle boli..na wspomnienie? Dlaczego? Bo byłaś dobrym człowiekiem, takich ludzi najbardziej żal ♥..((*))..♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
Los nieubłagany,zabrał Ciebie Maryniu,Aniele Kochany.A serca bliskich,co dla Ciebie biły,będą już zawsze za Tobą tęskniły..Lata przeminęły,i nowe przeminą..a Ty już na zawsze,w niebieskiej krainie.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Słońce nieśmiało wygląda zza chmurki..a nas już ono nie cieszy..w nas smutek jest z każdym dniem większy..bo Ty,Aniele nigdy nie powrócisz. A tak byśmy chcieli, zobaczyć Ciebie, a Ty w niebie..!![*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani Pani Marianko smutne lipcowe światełko...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1886   1887   1888   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"