✿PANI MARIANNO ✿Kiedy tęsknię zamykam powieki i Jesteś... I Jesteś...
✿ PAMIĘTAM ✿
Zgłoś SPAM
Urszula
✿PANI MARISANNO ✿Kiedy tęsknię zamykam powieki i Jesteś... I Jesteś...
✿ PAMIĘTAM ✿
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..Oczy Cię nie widzą, uszy nie słyszą, ale serce ciągle
czuje...Niech wieczność Twoja, piękne sny snuje..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Cóż Ci możemy przynieść w darze? Modlitwę do Boga, światełko na grobie,
wspomnienia o Tobie i ciepłe myśli, które serca nasze rozrzewniają, na nowo,
tęsknotą...ღ((*))ღ
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
✿... tak ciężko być silnym...,
gdy się za KIMŚ bardzo tęskni...✿
Zgłoś SPAM
córka
Byłaś moja ukochana, najlepsza na świecie MAMA..Lat przeminęło tak wiele,
jak żyję bez Ciebie..Nigdy już nie zobaczę Twojej twarzy kochanej..I z tym,
najtrudniej żyć❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Tęsknota jest wielka, gdy w świat myśl ucieka...Gdy się mamę kocha, lecz
kocha z daleka...I zostają wspomnienia, które wracają i tak bardzo ranią...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łzy same płyną po policzkach, gdy codziennie w bólu wspominamy Was... bez
Was życie nie ma większego sensu, bo to umarła Nadzieja naszych dni...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czasem odchodzą nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas,
a z Nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz...
Światełko naszej pamięci dla Pani p.Marianno..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
znajoma
Niech Cię cisza kołysze..Ta cisza, która wezwała Ciebie na niebiańskie
łąki wiecznego snu...p.Marysiu, pamiętam i modlę się o Twoje szczęście i
zbawienie..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Miłość jest silniejsza od wszelkich barier i na tym opieramy naszą
nadzieję...tęsknimy za wami bardzo kochani
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Póki my żyjemy,będziecie żyć w naszych sercach
Zgłoś SPAM
A.O
Bądź Maryniu naszą orędowniczką u Boga..Kiedy nas ogarnia smutek, modlimy
się żarliwie w intencji Twej.."Daj dobry Boże wszystko, co najlepsze
duszy Jej"
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Tęsknota, jak nitka pajęcza, snuje się już przez tak wiele lat..Nie
zapomnimy Ciebie nigdy, bo gwiazdką jasną na naszym niebie byłaś, tak bardzo
zawsze było Ciebie brak..(("))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Jezu p.Mariannę do Siebie...wysłuchaj
proszę mej modlitwy w Jej intencji i daj Zmarłej...wieczne szczęście w
Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
(*)
Gdzie są tamte dni kolorowe tak? Co zostało z nich, gdzie jest ten świat?
Już obeschły łzy, a pamięć trwa..[(*)]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.