Trudno pogodzić się z brakiem kochanej osoby, takiej najmilszej, jak
TY..Ciągle wspomnienia..tęsknota..W sercu ciepły kącik, a w oczach łzy...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tak dawno..umarło serce złote, ostawiając ból,smutek,żal i tęsknotę...z
cichą modlitwą i lampeczką nieustającej pamięci..składamy hołd..KU TWOJEJ
PAMIĘCI ((*✿*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Nic miłości nie pokona, chociaż puste są ramiona
Zgłoś SPAM
(*)
Gdzieś w zakamarkach serca, ciche pragnienie się czai..chcielibyśmy przeżyć
życie od nowa, z Wami..Teraz,gdy łąki zielone i pełne kwiecia, nas to już
tak nie raduje, bo Was nie ma.♥♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo chcemy być z Wami, czuć Waszych serc bicie, za każdą taka chwilę
oddalibyśmy życie....Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY;....Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani
p.Marianno..[♥].
Jak się pogodzić z tym,że Cię p.Marianno już tu nie ma...został ból i
cierpienie.Światełko i modlitwę zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Duszyczko kochana..bądź pozdrowiona..niech Ci Anieli pięknie śpiewają, na
strunach harfy przepięknie grają..Dla Ciebie..A Pan Bóg obdarzy
zbawieniem..❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Miłość jest wcześniej niż życie.Trwa dłużej niż
śmierć...Światełko pamięci dla PANI...
Zgłoś SPAM
(*)
Bez trwogi, nie bez żalu śmierć w nieznane przeniosła Cię strony,w tę
ciszę, gdzie wieczność przebywa,
i którą chmura pełna tajemnic okrywa...ͼ̮̑●̮̑ͽPokój Twej duszy
ͼ̮̑●̮̑ͽ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Czym jest
właściwie nasze życie?
Właśnie żył człowiek wśród nas
i już go nie ma.
Stoi tylko kamień i imię,
poza tym żadnych śladów.
Czym więc jest życie?
Nie ma o co nawet pytać..!!
Zgłoś SPAM
córcia
Mamuś kochana..Szumią wierzby płaczące,
nieszczęśliwe i smutne jak ja...
Dookoła jest słońce, które mało co cieszy...
a przede mną mgła...❀ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najsmutniejsze są wspomnienia,które zadają okropny ból...
Najsmutniejsze jest własne serce,gdy cichutko woła....WRÓĆ....
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno...((♥))...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Smutno tu bez Was, próżne nasze pytania...czas pędzi, nie ma Was, ale gdy
patrzymy w głąb naszych serc to JESTEŚCIE, na zawsze....
Zgłoś SPAM
(❤)
Są słowa, które trudno wypowiedzieć, są chwile, które ciężko zapomnieć,
są noce, które przepłaczesz, są bajki, w które wierzysz, ale nie ma takiej
minuty, która wróci♨ Niech płomyk pamięci się tli ♨
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Kim człowiek jest i był, dowiadujemy się wtedy, kiedy odchodzi na zawsze...
światełko na środę 5 lipca...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Są słowa,których nikt nie usłyszy,są życzenia,których nikt nie
otrzyma...są łzy,których nikt nie osuszy i serca,które na zawsze pozostaną
w naszych sercach i duszy.Spokojnego snu p.Marianno(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.