Gdyby dobro, łagodność, czułe serce..Potrafiły przezwyciężyć ciemne moce
śmierci:
Marianna nie spoczywałaby w grobie.`•.(❤).•´ POKÓJ JEJ
CIENIOM`•.(❤).•´
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
* (*) *
Zawsze, brakowało nam Ciebie,
Ty wiesz..
Milczymy..
W bezradności
otuleni
wspomnieniami..
Czekamy,
czy wiesz?* (*) *
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIO [*] SPOCZYWAJ W POKOJU [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tak bardzo Was kochamy,tak bardzo za Wami tęsknimy;.......Modlitwa i
Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was przytulają,
Jesteście w nich, Bliscy tak...
Zgłoś SPAM
(*)
Jak sen skończyło się
Twoje życie..
Wiecznie nic trwać nie może.
Serca dwa, podobne tak
oddalił nagle czas..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Światełko moje z modlitwą,posyłam dla Duszy Twej...niech Pan Cię ma
p.Marianno,w stałej opiece Swej.Spokojnego snu.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Zgłoś SPAM
(❤)
Dawałaś tak wiele, nasz drogi Aniele..We wspomnieniach naszych często
przebywasz..I choć łza czasami mgłą zasłoni oczy..my będziemy z Tobą do
końca..Bo najważniejsza jest PAMIĘĆ..❤
Zgłoś SPAM
córcia
Mamo kochana..Twoje życie było ciernistym krzyżem..Cierpiałaś tak wiele
mój Aniele..A ja, razem z Tobą..Ty odeszłaś do wiecznego szczęścia, a ja
tęsknię i płaczę za Tobą w samotności..[[_❤️_]]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Marianno" każda dobra dusza jest jak świeca, choć się sama spala, to
innym przyświeca"bł. Bojanowski.Ty byłaś i jesteś taką piękną
świecą, co daje tyle ciepła.
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu kochana..niech światłość wiekuista zawsze Ci świeci..My modlimy
się o Twoje szczęście..Byłaś, taka kochana..pamięć w naszych sercach
pozostała..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Letnią nocą, przed tak wielu laty..zamknęły się za Tobą wrota żywota
wiecznego.. poszłaś ufnie do Pana..On Cię przyjął, jak swoje ukochane
dziecko i powiedział: u mnie cierpienia już nie ma!!
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.