Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534125
Zapalone ponad rok temu
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kruche jest życie człowieka.. Jesteś… a nagle Cię nie ma…i pozostaje pustka, cisza… wspomnienie… i słowo żegnaj… i jedno wielkie westchnienie…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Panie Jezu Chryste,prosimy Cię pokornie ,obdarz naszych zmarłych radością życia wiecznego....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANI P.MARIANNO..♥..
Zgłoś SPAM
(❤)
Czy to letni wiatr znów przywołał wspomnienia ? Tak trudno bez łez wspominać, kiedy przypominają się tamte dni..Kiedy opuściła nas nawet nadzieja, która zwykle ostatnia umiera..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj gdy się kocha.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Daj nam Boże wiarę,że Ich śmierć miała jakiś wyższy sens i cel,że tak miało być...że Oni po to odeszli,żeby dalej żyć...żyć w Niebie życiem wiecznym.P.Marianno,swiatełko z modlitwą zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
A.O
"Połącz mnie kiedyś, o Panie, z tymi, których znałam i ukochałam na ziemi - byśmy razem żyli w Tobie na wieki wieków. Amen" Czekamy spotkania..Maryniu kochana..Odpoczywaj w Panu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Chciałabym umieć w wiatr się zamienić.Może mi ujrzeć coś się uda.Co zasłonięte dla śmiertelnika.Co w snach gdzieś tylko i już znika”─═◕ ❤️ Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki posyłam ❤️◕═─
Zgłoś SPAM
(*)
Przeszłaś tak wiele drogi Aniele..teraz w wieczności Twoja droga..Idź nią z miłością Boga...A kiedyś, wyjdź do bram wieczności, z uśmiechem, po nas...[[*]]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W życiu i śmierci należymy do Pana..On wyznacza nam drogę naszego życia..On prowadzi nas,często, ścieżkami krętymi..do siebie, do nieśmiertelności..Ty już Tam jesteś..my ciągle zmierzamy._❤️_((*))_❤️_
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Choćbyś i umarł, żyć będziesz."Twoja dobroć nigdy nie będzie zapomniana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Urszula
☘️ Ból smutek i samotność aż boli. Wy jesteście u Boga a my Tutaj umieramy powoli. ☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa nie wyrażają cierpienia, łzy nie umniejszają bólu, słońce nie rozjaśnia twarzy, nic już nie będzie takie jak było....tęsknimy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie tak kruche jest, kończy się nagle, zatem gotowym trzeba być i zawsze mieć wiarę...Spoczywaj w Panu, niech Twoje Dobre Życie i nasza codzienna modlitwa zaprowadzą Cię do ŚWIATŁOŚCI...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Łzami twarz zalana, dusza łka tak długo cierpienie bez wytchnienia trwa...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤️ ❤️ Tęsknoto..ach, tęsknoto..trudno z tobą żyć, smutku ronisz łzy..nad losem złym, który zabiera kochanych.. ❤️ ❤️ Już minęło wiele lat, ale w sercu pozostał ślad.. ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!"Idż w pokoju do Swej przystani,nic zbolałego serca już nie zrani...w ojczyżnie Boga jest Ci odłożona...wiernych Korona."Spokojnego snu,ślę Pani światełko z modlitwą do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1880   1881   1882   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"