Kruche jest życie człowieka.. Jesteś… a nagle Cię nie ma…i pozostaje
pustka, cisza… wspomnienie… i słowo żegnaj… i jedno wielkie
westchnienie…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Panie Jezu Chryste,prosimy Cię pokornie ,obdarz naszych zmarłych radością
życia wiecznego....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA PANI P.MARIANNO..♥..
Zgłoś SPAM
(❤)
Czy to letni wiatr znów przywołał wspomnienia ? Tak trudno bez łez
wspominać, kiedy przypominają się tamte dni..Kiedy opuściła nas nawet
nadzieja, która zwykle ostatnia umiera..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć
żegnaj gdy się kocha.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Daj nam Boże wiarę,że Ich śmierć miała jakiś wyższy sens i cel,że tak
miało być...że Oni po to odeszli,żeby dalej żyć...żyć w Niebie życiem
wiecznym.P.Marianno,swiatełko z modlitwą zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
A.O
"Połącz mnie kiedyś, o Panie,
z tymi, których znałam i ukochałam
na ziemi - byśmy razem żyli w Tobie
na wieki wieków. Amen" Czekamy spotkania..Maryniu kochana..Odpoczywaj w
Panu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Chciałabym umieć w wiatr się zamienić.Może mi ujrzeć coś się uda.Co
zasłonięte dla śmiertelnika.Co w snach gdzieś tylko i już znika”─═◕
❤️ Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki posyłam ❤️◕═─
Zgłoś SPAM
(*)
Przeszłaś tak wiele drogi Aniele..teraz w wieczności Twoja droga..Idź nią z
miłością Boga...A kiedyś, wyjdź do bram wieczności, z uśmiechem, po
nas...[[*]]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W życiu i śmierci należymy do Pana..On wyznacza nam drogę naszego życia..On
prowadzi nas,często, ścieżkami krętymi..do siebie, do nieśmiertelności..Ty
już Tam jesteś..my ciągle zmierzamy._❤️_((*))_❤️_
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Choćbyś i umarł, żyć będziesz."Twoja dobroć nigdy nie będzie
zapomniana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Urszula
☘️ Ból smutek i samotność aż boli. Wy jesteście u Boga a my Tutaj
umieramy powoli. ☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słowa nie wyrażają cierpienia, łzy nie umniejszają bólu, słońce nie
rozjaśnia twarzy, nic już nie będzie takie jak było....tęsknimy Aniołki
Ukochane
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie tak kruche jest, kończy się nagle, zatem gotowym trzeba być i zawsze
mieć wiarę...Spoczywaj w Panu, niech Twoje Dobre Życie i nasza codzienna
modlitwa zaprowadzą Cię do ŚWIATŁOŚCI...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Łzami twarz zalana, dusza łka tak długo cierpienie bez wytchnienia trwa...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤️ ❤️ Tęsknoto..ach, tęsknoto..trudno z tobą żyć, smutku ronisz
łzy..nad losem złym, który zabiera kochanych.. ❤️ ❤️ Już minęło
wiele lat, ale w sercu pozostał ślad.. ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!"Idż w pokoju do Swej przystani,nic zbolałego serca już nie
zrani...w ojczyżnie Boga jest Ci odłożona...wiernych Korona."Spokojnego
snu,ślę Pani światełko z modlitwą do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.