P.Marianno!Za Twe dobre serce i cały Twego życia trud,modlę się by Ci
otworzył bramy Nieba do Swego Królestwa...dobry,sprawiedliwy i miłosierny
BÓG.((*))
Zgłoś SPAM
córka
To hołd dla Ciebie Mateńko..moja najdroższa, kochana, nowym życiem,
zakończyłaś dotychczasowe..przeszłaś do Boga,który jest Niebem, na druga
stronę..Twoje oczy kochane..Pamiętam ♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
(*)
Nikt na całym świecie nie znajdzie serca co byłoby z miłości większe. Nikt
też nie zaprzeczy tej prawdzie że MATKA – to słowo najświętsze! Spoczywaj
z Bogiem...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
(░)(♥)(░) Zapalone płomyki świec migoczą..tylko tyle, wraz z modlitwą,
możemy Ci dać ..Wspomnienia ciągle bolą..Nic nie ukoi smutku w
nas..(░)(♥)(░)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
NA DOBRANOC...[*]
Zgłoś SPAM
Urszula
♥[*]♥ PANI MARIANNO ♥ SPOCZYWAJ W POKOJU A PAMIĘĆ O TOBIE NIECH BĘDZIE
ZAWSZE ŻYWA ♥[*]♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tylko nadzieja jest tym, co chroni nas przed zupełnym zwątpieniem w życie...
wciaż jest w każdym z nas...tęsknimy za Wami
Zgłoś SPAM
A.O
Poza czasem i śmiercią jest MIŁOŚĆ...czas i śmierć jej nie
osłabią...ŚWIATEŁKO MIŁOŚCI POSYŁAMY DO CIEBIE MARYNIU..Tyle lat minęło
bez Ciebie, a w naszych sercach ciągle jesteś Aniele..
Zgłoś SPAM
znajoma
♥ Nie umiera ten, kto mieszka w sercach naszych...♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bardzo za Wami tęsknimy,dlatego zapalamy Wam codzienne lampeczki naszej
pamięci i się w Waszej intencji gorąco modlimy.Spokojnego snu
p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Twoja gwiazda, co tak jasno świeci..blaskiem swoim oświetla nasze dni..We
wspomnieniach szukamy Ciebie..Bo już nie powrócą tamte dni.ჱܓჱܓ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Byłaś słońcem na naszym niebie..I choć w naszym świecie trosk nie
brakowało, życie z Tobą najlepiej smakowało..Byłaś lekiem,
pocieszeniem..Dobrym duszkiem..Niech pan Bóg da Ci zbawienie..[,]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️
♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
córka
Dziękuję za miłość i troskę, całuję Twoje ręce..Kocham Cię zawsze
tak samo mocno,
moja Najdroższa Mamo, tęsknoto moja...Bardzo mi Ciebie brakuje..¯`-❤-
´¯Niech Bóg się Tobą opiekuje.¯`-❤- ´¯
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Nie trzeba nam słów, słowa ranią..Znów anioł ciszy jest przy nas..Ta cisza
jest,
jak łza..Łza co trwa..i trwa..i trwa..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno I ciężko sobie wmówić, że
życie jest próbą Że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie Kiedy odchodzą
szybko Ci, którzy żyli tak niewinnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.