Dla tych,którzy odeszli w nieznany świat,niech płomień na wietrze kołysze
wiatr... Niech nasze modlitwy w Ich intencji, będą wysłuchane...
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
światełko mojej pamięci niech płonie i nigdy nie gaśnie...
Zgłoś SPAM
(❤)
Przyjąłeś Mariannę Boże z radością, w swoje ojcowskie ramiona..my
pożegnaliśmy Ją ze smutkiem, bo z nią odeszła część naszego serca..Daj
Jej pokój i szczęście...
Zgłoś SPAM
Urszula
Stracić kogoś - to tak jakby samemu wydać ostatnie tchnienie.....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My...żli, zrozpaczemi, nieobecni, ofiary bezradności, torturowani
wspomnieniami, ranieni świadomością, że Was tu nie ma....Skarby Nasze
Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne sobotnie światełko Pani Marianko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno...[[♥]]...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Mam nadzieję,że ponad chmurami,zawsze słonko Wam świeci i
jesteście TAM bardzo szczęśliwi...bo wszyscy jesteście Boga
dziecmi.Spokojnego snu.Zapalam płomyczek,by płonął przez weekend.((*))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Tak mało czasu jest nam dane na ziemi u boku tych, których kochamy
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy..." Spoczywaj w Pokoju.
Zgłoś SPAM
A.O
Tylko nasza miłość i pamięć potrafi przywrócić Was w naszym życiu..W
sercach naszych Jesteście ciągłą tęsknotą i wspomnieniem...Maryniu,
jesteś niegasnącym Słoneczkiem..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Swiatelko pamieci na dzisiaj i za dni mojej nieobecnosci dla Pani Pani
Marianno....
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Aniele kochany, bądź pozdrowiona w sobotni letni poranek..Niech wszystkie
aniołki Cię otoczą na łące usłanej kwiatami, niech pieśń szczęścia
zanucą..Dla Ciebie..
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś moja..przytulić bym się chciała..Już prawie 18 lat Cię nie
widziałam, Twojego ciepełka mi potrzeba..Idę do Ciebie cały czas..mam
nadzieję, że Bóg połączy nas, kochanie moje..tęsknię((•✿`✿))
Zgłoś SPAM
(*)
Chwile, które trwają..chcielibyśmy aby trwały wiecznie, ale tak niestety nie
jest. Odchodzą bliscy, giną plany, marzenia..może się jeszcze spotkamy, Tam,
gdzie czas straci znaczenie ♥ ♥..
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu nasza..taka byłaś promienna, cała w uśmiechach..Los potraktował
Cię tak brutalnie, zabrał kochanego człowieka..Wszyscy Ciebie lubili..Boże,
bądź wola Twoja..
Przytul tego Anioła...
Zgłoś SPAM
(❤)
Oczy już nie patrzą, serce już nie bije...ale Twoja dobroć, w naszych
sercach żyje..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.