◕°
To płacze serce,tak cichutko łka
a w smutnym oku zabłysła łza.
To płacze serce nad losem swym
odeszło szczęście i Ty wraz z nim ◕°
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pani Marianno,z niczym przyszłaś na ten świat,niczego też nie zabrałaś ze
sobą...zostawiłaś jednak na tym świecie ślad...którym wszyscy kiedyś
podążymy za Tobą.((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy byliście z nami,tak pięknie było,odeszliście i wszystko się
skończyło, ale my w sercu dalej nosimy; Was Kochani i wspomnienia, których
nigdy nie zapomnimy....
Zgłoś SPAM
(❤)
Ujrzał ją Pan i rzekł: Wejdź, tu będziesz zdrowa i lekka jak Anioł.❤..
Zgłoś SPAM
A.O
Dlaczego, Ty taka DOBRA, TAK BARDZO KOCHANA musiałaś wtedy odejść...Nic nie
zmieni naszego smutku...Maryniu kochana..śpij spokojnie w tej krainie
szczęścia..ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Niech Pan prowadzi Cię naszą modlitwą w kwiaty niebiańskich łąk...
zapalamy światełka na dni naszej nieobecności... urlop...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nikt nie przywróci nam tych pięknych dni..kiedy życie miało sens, kiedy
każdy dzień słoneczny był, a noc, spokojnym snem.. ❤️❤️ [[*]]
❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Często odchodzą dobrzy ludzie, co nam pomogli w życiu wiele, i próżno
pytać wtedy Boga, czemu odchodzą przyjaciele"
Zgłoś SPAM
(*)
Czas mija..Ból rozstania pozostał...Tęsknota i miłość nie maleje...Bądź
Aniele chociaż Ty, szczęśliwa u Boga w Niebie...__(✰)__
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko i modlitwa o spokój Twojej duszy Marianno.
Cichutko drzewa szumcie,p.Marianny nie obudżcie,niech w spokoju spoczywa Jej
Dusza...Mam nadzieję,że już w Niebie szczęśliwa.Światełko i modlitwa dla
Pani.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
znajoma
"Brakuje zawsze tych najbardziej potrzebnych ludzi, odchodzą dalej
zostawiając nam garście wspomnień i tylko już przeszłość, i wielką
pustkę po sobie i puste miejsce za rogiem z rozlanym smutkiem."❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.