Wieczorne swiatelko pamieci...z calego serca dziekuje za piec o Bartusiu..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula
Pani Marianno ❤️ Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się
wlewa Bólem i cierpieniem... zapalam znicz znicz wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejne cienie przechodzą przez dolinę, kolejne smutki opuszczają krainę,
idą do świata ciszy i pokoju, żadna strata nie boli bardziej jak pożegnanie
Ukochanych.....
Zgłoś SPAM
(❤)
Twoja dobroć szła z Tobą, przez wszystkie dni Twojego życia..I
zamieszkałaś w Domu Pana po wszystkie czasy..Pan Cię zawołał,aby spełnić
obietnicę i dał Ci życie wieczne..Bądź wola Twoja..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy nadszedł niespodzianie zły los, wystarczył jeden moment i Ciebie już nie
było..a dni były takie gorące..wierzba, gałązki schylała i za Tobą, tak,
jak my, płakała Aniele..(('))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nigdy tak naprawdę nie umiera Ten,kto nadal istnieje w naszym sercu i naszej
pamięci.P.Marianno!Niech wieczna radość w Niebie,będzie Pani
udziałem.Spokojnego snu wiecznego.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalam znicz: Światełko Nadziei.Zapalam Znicz dla Tych,którzy na zawsze
zasnęli..ღ♪♥♪ღ Światełko dla Pani na dzisiaj i nadchodzący
tydzień.Śpij w spokoju. P.Marianno..ღ♪♥♪ღ
Zgłoś SPAM
córka
Myślami za Tobą płynę..codzienność wspomnieniami płacze..Tęsknoto moja
niezmienna...Mamuniu kochana..♥.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
jesteśmy, pamiętamy...[*]
Zgłoś SPAM
(*)
Jeszcze splotą się nasze drogi, ta wiara trwać nam pozwala,na straży Waszej
pamięci, choć łza popłynie nie raz..Wieczne Odpoczywanie ♥
Zgłoś SPAM
Urszula
Zapalam ŚWIATEŁKA PAMIĘCI [*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Im dłużej Was nie ma tym większy ból i tęsknota...Modlitwa i Światełko
Pamięci dla Pani p.Marianno..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak cicho i pusto ... nieznane światy odebrały nam sens życia ... jak dalej
trwać, gdy wspomnienia rozrywają serce? Kochani przyjmijcie to światełko
Zgłoś SPAM
A.O
Śpij Maryniu kochana snem Anioła..Tam już Cię żadna gorycz nie spotka..
Tam, Pan Bóg dał Ci nowe szczęśliwe życie..Czuwaj nad nami kochana...
((❤))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.