Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534318
Zapalone ponad rok temu
mama Radka
Zgłoś SPAM
Urszula
இڿڰۣ ♥..KOCHAM ♥♥...TĘSKNIE ♥♥♥....PAMIĘTAM இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
(❤)
Ach, gdyby spotkanie, w tym świecie szczęśliwym, było możliwe..z radością na nie byśmy szli..ale nic nie jest pewne, tylko nadzieja..ona jedna została nam i tęsknoty łzy...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień kończy się tym samym samotnością i tęsknotą, a jutro..otwieramy oczy, nie ma Was i znów to ukłucie serca, szukamy, a Was nie ma, jest tylko Wasz obraz wyryty w naszych sercach Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
"Jest w życiu ludzkim taka brama, przez którą cisza przenika w słowo, a słowo w ciszę."۩♥۩ Jesteś Maryniu kochana, zawsze w sercu i pamięci ۩♥۩
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli .Nie rozumiemy, nie godzimy się z nią. Próbujemy z tym żyć ...ale to takie trudne .☆❤️☆ Wirtualna lampeczka otulona cichą zadumą serca mego...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wyrzeźbił nam Ciebie wiatr dłutem tęsknoty w chmurze..Patrzymy na Twoją twarz..ze wzruszeniem...(((*)))...Panie Boże, zbawco nasz..Ty, Jej wieczne życie dasz...(((*)))
Zgłoś SPAM
(*)
Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci.•*✿*•♥Pozostałaś z nami na zawsze...♥•*✿*•.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko, co piękne odeszło na zawsze....jak więc odnależć letnie promienie słońca??? Aniołki Ukochane tak tęsknimy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na dziś(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Za Twe dobre serce,miłość do ludzi i cały Twego życia trud,modlę się by Ci otworzył bramy Nieba...dobry,sprawiedliwy i miłosierny Bóg.Światełko pamięci i modlitwa na weekend dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
╬ Maryniu..Odeszłaś w mroczną tajemnicę..do Boga, do nowego życia..Szczęście odeszło razem z Tobą..Może Ty chociaż je masz..O to prosimy w modlitwie..╬
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Słowa nie wyrażają cierpienia, łzy nie umniejszają bólu, słońce nie rozjaśnia twarzy, nic już nie będzie takie jak było...
Zgłoś SPAM
(❤)
Wiele radości i miłości od Pana, z którym stanęłaś już, tak dawno.."twarzą w twarz". On, nasz Bóg najlepszy, miłościwy Pan, na pewno, co obiecał..to, dał..♥((♥))♥
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, Twoją wdzięczną i uśmiechniętą twarz ciągle jeszcze w pamięci mam..Nic nie ginie, tylko trwa..gdy się kogoś bardzo lubiło, tak, jak Ciebie, kochana..ja..♥ POKÓJ TWOJEJ DUSZY ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zbyt mało czasu razem nam było dane, lecz my, każdej chwili, nauczyliśmy się na pamięć i wspominamy..czasami tylko nasz głos się załamie, bo wiemy, że, to rozstanie na zawsze... ❤️ ❤️ ..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1874   1875   1876   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"