Ach, gdyby spotkanie, w tym świecie szczęśliwym, było możliwe..z radością
na nie byśmy szli..ale nic nie jest pewne, tylko nadzieja..ona jedna została
nam i tęsknoty łzy...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień kończy się tym samym samotnością i tęsknotą, a
jutro..otwieramy oczy, nie ma Was i znów to ukłucie serca, szukamy, a Was nie
ma, jest tylko Wasz obraz wyryty w naszych sercach Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
"Jest w życiu ludzkim taka brama, przez którą cisza przenika w słowo, a
słowo w ciszę."۩♥۩ Jesteś Maryniu kochana, zawsze w sercu i pamięci
۩♥۩
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli .Nie rozumiemy, nie godzimy się z nią.
Próbujemy z tym żyć ...ale to takie trudne .☆❤️☆ Wirtualna lampeczka
otulona cichą zadumą serca mego...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wyrzeźbił nam Ciebie wiatr dłutem tęsknoty w chmurze..Patrzymy na Twoją
twarz..ze wzruszeniem...(((*)))...Panie Boże, zbawco nasz..Ty, Jej wieczne
życie dasz...(((*)))
Zgłoś SPAM
(*)
Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - pozostaje się w
czyjejś pamięci.•*✿*•♥Pozostałaś z nami na zawsze...♥•*✿*•.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko, co piękne odeszło na zawsze....jak więc odnależć letnie promienie
słońca??? Aniołki Ukochane tak tęsknimy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na dziś(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Za Twe dobre serce,miłość do ludzi i cały Twego życia
trud,modlę się by Ci otworzył bramy Nieba...dobry,sprawiedliwy i miłosierny
Bóg.Światełko pamięci i modlitwa na weekend dla Ciebie.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
╬ Maryniu..Odeszłaś w mroczną tajemnicę..do Boga, do nowego
życia..Szczęście odeszło razem z Tobą..Może Ty chociaż je masz..O to
prosimy w modlitwie..╬
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Słowa nie wyrażają cierpienia, łzy nie umniejszają bólu, słońce nie
rozjaśnia twarzy, nic już nie będzie takie jak było...
Zgłoś SPAM
(❤)
Wiele radości i miłości od Pana, z którym stanęłaś już, tak
dawno.."twarzą w twarz". On, nasz Bóg najlepszy, miłościwy Pan, na
pewno, co obiecał..to, dał..♥((♥))♥
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, Twoją wdzięczną i uśmiechniętą twarz ciągle jeszcze w
pamięci mam..Nic nie ginie, tylko trwa..gdy się kogoś bardzo lubiło, tak,
jak Ciebie, kochana..ja..♥
POKÓJ TWOJEJ DUSZY ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______
♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zbyt mało czasu razem nam było dane, lecz my, każdej chwili, nauczyliśmy
się na pamięć i wspominamy..czasami tylko nasz głos się załamie, bo wiemy,
że, to rozstanie na zawsze... ❤️ ❤️ ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.