Nie ma chwil,których nie warto pamiętać.Nie ma dni,których nie warto
wspominać.Nie ma ludzi,których nie warto kochać.Trzeba tylko serca
posłuchać...ღ● Jaśniutkie światełko dla Pani zapalam..ღ●
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Cały czas Jesteście z nami...w naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce,
Wasz ślad i nasza wielka miłość,która otula Was każdego dnia....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wiemy,że jesteś w Niebie,gdzie mijają smutki..jak TAM się czujesz?Mamy
nadzieję,że wszystko w porządku,i chociaż tęsknimy ogromnie,to wiemy,że
teraz,już tylko pozostała pamięć i świeczki płomień((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na zapłakanych szybach tęsknota słowa pisze, przydrożne mokre lampy wiatr do
snu kołysze...zazdrościmy, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba, a my nie
możemy wziąć Was w ramiona
Zgłoś SPAM
Urszula
»♥PANI MARIANNO »♥ -Tysiące Światełek i promieni słońca, niech
świecą w Krainie życia
dla CIEBIE bez końca.»♥
Zgłoś SPAM
znajoma
Największym bólem jest nasz ból...Bo nikt nie zrozumie bólu drugiego
człowieka.. może mu tylko współczuć.P.Marysiu, niech Twoja gwiazda zawsze
świeci jasno na firmamencie nieba..
Zgłoś SPAM
A.O
Jak odnaleźć sens istnienia w bólu samotności..jak pozbierać myśli..kiedy
wszystko od lat jest jedynie smutną egzystencją i czekaniem na
niewiadome..☀☀Chcielibyśmy Ciebie jeszcze widzieć szczęśliwą☀☀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pali się płomyczek w zniczu,zapaliłam go szepcząc pacierze...za Was
kochani,o których pamiętamy,choć pewnie już jesteście u Pana Boga naszego w
Niebie.Spokojnego snu p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(*)
Odeszła z ziemi tej, wśród śpiewu dusza Twa, do Boga, który Jej nagrodę
wieczną dał..(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Prawdziwa miłość nie umiera, pamięć niech trwa
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Odeszliście z naszego życia..ale nigdy z serca.!! ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Lampeczka jaśniutka, odpoczywaj w wiecznym pokoju Pani Marianno..♡
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥**♥ Serce boli jeszcze ciągle, gdy wspominamy...Ty już po niebiańskich
ścieżkach, tak dawno chadzasz, a my idziemy ciągle na spotkanie z Tobą...Oby
to spotkanie kiedyś, nadeszło...♥**♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»_______☀__❄️ ♥»PRZEPRASZAMY ZA BRAK ŚWIATEŁEK W DNIU WCZORAJSZYM
Z BRAKU INTERNETU______$____❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWA NA DZIŚ ❄️
♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»
Zgłoś SPAM
(❤)
Odeszłaś do krainy złotej, wolna od bólu, cierpienia. Nam pozostawiłaś
żal w sercach i piękne wspomnienia..Śpij Aniele,kochany...☆ .*((¯))*.☆
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY...TĘSKNIMY...WSPOMINAMY...]]♥]]...Światełko Pamięci i modlitwa dla
Pani p.Marianno.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.