Pamięć o najbliższych,
których tracimy jest wieczna...[[[***]]]ღ♥ღ°ღ♥ღ
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego
czasu.....pamiętamy i bardzo tęsknimy Aniołki
Zgłoś SPAM
(❤)
"Co roku wieczna Lampa spala mniej oliwy,
Tak zacny wszechświat układa nas do snu"
Zbigniew Herbert, Kołysanka * ❤️❤️❤️** ❤️❤️❤️*...*
❤️❤️❤️** ❤️❤️❤️*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
A.O
Marynia..To ręka, która pomoże, to ramię, które swym zasięgiem otacza
ciepłem i wsparciem..ta siła, która zburzy wszelkie mury..Gdy Jej
zabrakło, ciężko było żyć.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
I nie do końca piękny jest ten świat, gdy wciąż odwieczne prawa łamie,
zabiera miłość, młodość i blask naszych serc.Zostały nam wspomnienia.
ღ Światełko zapalam,bo tylko to mogę zrobić. ღ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem promyczki pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nikt nie cofnie bólu,nikt nie cofnie cierpienia,płynąca po policzku
łza,nigdy nam nie da zapomnienia.Dla Pani Marianno,zapalam płomyczek mej
pamięci i z modlitwą,do Nieba ślę.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Zobaczyć jeszcze raz ukochane oczy...przytulić, to są nasze marzenia nie do
spełnienia, już na zawsze wszystko pozostanie tylko we wspomnieniach...
ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W kołysce ziemi zasypiamy..Czego nie było, już nie będzie. Ziemio, kołysz
Ją do snu, otul w obłoki, chmury, mgiełki..Boże, drogę do wieczności
otwórz...[[*]]
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Matka umiera zawsze za wcześnie...Pani Marianno, od wczoraj jesteśmy
sierotami... dlaczego Wy Matki tak szybko odchodzicie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech płomyczek mej pamięci zapalony p.Marianno dla Ciebie,świeci nieustannie
jak najpiękniejsza gwiazda na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci na dzisiaj i za dni mojej
nieobecności...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami..jesteście ciągle w naszych myślach i sercach....[♥].
Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
To nic, że dzieli nas czas, to nic, że dzielą nas kilometry, to nic, że
dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych...ponad całą ziemią
łączą się nasze serca, nawet z daleka siebie słyszą
Zgłoś SPAM
A.O
☸ڿڰۣ—♥ ♥ Pokój Tobie kochana Maryniu..Aniołem byłaś zawsze, więc
nic się nie zmieniło, tylko dlaczego łzy wciąż płyną?♥ ♥...
Zgłoś SPAM
(❤)
Wiemy, że istnieje Twoja dusza czysta, którą Pan nasz na pewno przyjął do
Raju.. Pragniemy dla niej szczęścia wiecznego i w tej intencji składamy
prośby do Najwyższego..Wysłuchaj nas Panie❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
(*)
Człowiek jest tak małą cząstką świata, kropelką w wielkim oceanie..gdy
odchodzi,tylko bliskim zostawia łzy, cierpienie i tęsknotę..na zawsze w
sercach naszych...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.