Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534376
Zapalone ponad rok temu
córka
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ...♥ ღ ❤ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
córka
Mamo kochana..nawet lato i słońce nie cieszy, gdy pomyślę..to łzy. Dzisiaj byłaś ze mną we śnie..♥ ღ ❤ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie ma znaczenia czas, gdy się kocha prawdziwie i do końca..Ta miłość nigdy nie zginie,dopóki ktoś, kto kocha, żyje..Teraz Bóg, też dał Ci miłość swoją..♥ ♥ ♥ ♥ ♥...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami..jesteście ciągle w naszych myślach i sercach....[♥]. Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdej chwili i w oddechu, w tańcu, w biegu i w uśmiechu, w kwiatach, we łzach, w tęczy i w tęsknocie, która męczy...zawsze Jesteście, zawsze Będziecie...nasza miłość z Wami wszędzie....
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, byłaś taka miła, uśmiechnięta, życzliwa..Bóg Cię wezwał za wcześnie, chyba nie musiał Ciebie mieć koniecznie u siebie..żal.. Pamiętam, na zawsze w sercu..
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, cichutko żyłaś, cichutko odeszłaś.Teraz naszego szczęścia wspomnienia i tęsknota są przy Tobie..Codziennie smutek zagląda w oczy, bo tak bardzo byłaś potrzebna..cisza tylko i łzy(*)
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej Pamięci…♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Tak naprawdę nigdy nie umiera Ten,kto nadal żyje w naszym sercu i naszej pamięci".P.Marianno,zostawiam...modlitwę w Pani intencji i światełko mej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Największy żal, rozpacz, tęsknota, gdy ukochana osoba umiera..Ona zabiera ze sobą część nas i już nigdy nie jesteśmy tacy sami. Żyjemy, ale to życie jest smutne i puste..Modlimy się za Marię..❤[*]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*) Wokół tylko cisza i pamięć co wciąż trwa... (*) Dziękuję bardzo za pamięć o moich bliskich podczas mojej długiej nieobecności. Pozdrawiam
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wtulamy twarz w zimną szybę wspomnień..Przytulając Twoja fotografię szukamy Ciebie... Świecie przebyty, przeminięty czasie, radości coś była..Któraś zdawałaś się być wieczna..Gdzie jesteś teraz!?
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nigdy się nie kończy
Zgłoś SPAM
(*)
Smutek nie odszedł, wciąż wspominamy Ciebie we łzach..Tej straty, nigdy nie da się przeboleć do końca..Aniele nasz.. ❤️ ❤️ (*) ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Zgłoś SPAM
Urszula
Straciliśmy co było dla nas najważniejsze. Straciliśmy wszystkie chwile najpiękniejsze. lecz w naszych sercach na zawsze Was mamy... (♥) PANI MARYSIU-PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1871   1872   1873   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"