DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ...♥ ღ ❤ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
córka
Mamo kochana..nawet lato i słońce nie cieszy, gdy pomyślę..to łzy. Dzisiaj
byłaś ze mną we śnie..♥ ღ ❤ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie ma znaczenia czas, gdy się kocha prawdziwie i do końca..Ta miłość nigdy
nie zginie,dopóki ktoś, kto kocha, żyje..Teraz Bóg, też dał Ci miłość
swoją..♥ ♥ ♥ ♥ ♥...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami..jesteście ciągle w naszych myślach i sercach....[♥].
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdej chwili i w oddechu, w tańcu, w biegu i w uśmiechu, w kwiatach, we
łzach, w tęczy i w tęsknocie, która męczy...zawsze Jesteście, zawsze
Będziecie...nasza miłość z Wami wszędzie....
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, byłaś taka miła, uśmiechnięta, życzliwa..Bóg Cię wezwał
za wcześnie, chyba nie musiał Ciebie mieć koniecznie u siebie..żal..
Pamiętam, na zawsze w sercu..
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, cichutko żyłaś, cichutko odeszłaś.Teraz naszego szczęścia
wspomnienia i tęsknota są przy Tobie..Codziennie smutek zagląda w oczy, bo
tak bardzo byłaś potrzebna..cisza tylko i łzy(*)
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ Smutek i tęsknota…
Pustka mnie otacza…
W serce żal się wlewa…
Bólem i cierpieniem zapalam znicz…
Znicz Wiecznej Pamięci…♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Tak naprawdę nigdy nie umiera Ten,kto nadal żyje w naszym sercu i naszej
pamięci".P.Marianno,zostawiam...modlitwę w Pani intencji i światełko
mej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Największy żal, rozpacz, tęsknota, gdy ukochana osoba umiera..Ona zabiera ze
sobą część nas i już nigdy nie jesteśmy tacy sami. Żyjemy, ale to życie
jest smutne i puste..Modlimy się za Marię..❤[*]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*) Wokół tylko cisza i pamięć co
wciąż trwa... (*)
Dziękuję bardzo za pamięć o moich bliskich
podczas mojej długiej nieobecności. Pozdrawiam
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wtulamy twarz w zimną szybę wspomnień..Przytulając Twoja fotografię szukamy
Ciebie... Świecie przebyty, przeminięty czasie, radości coś była..Któraś
zdawałaś się być wieczna..Gdzie jesteś teraz!?
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nigdy się nie kończy
Zgłoś SPAM
(*)
Smutek nie odszedł, wciąż wspominamy Ciebie we łzach..Tej straty, nigdy nie
da się przeboleć do końca..Aniele nasz.. ❤️ ❤️ (*) ❤️ ❤️
Straciliśmy
co było dla nas najważniejsze.
Straciliśmy
wszystkie chwile najpiękniejsze.
lecz w naszych sercach
na zawsze Was mamy...
(♥)
PANI MARYSIU-PAMIĘTAM
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.