Myślę o Tobie Mami kochana..i nie mogę uwierzyć, że to już wkrótce 18
lat!☀️☀️Wszystko staje mi przed oczami..Skarbie, kocham Cię i ciągle
tęsknię, ciągle mi Ciebie bardzo brak!!☀️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątkowe światełko Pani Marianko...na dziś i na dni mojej nieobecności..
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Wszystko co sie szczęściem zwie odeszło...
Zgłoś SPAM
(*)
♥❤️ Światło wiekuiste niech zawsze Ci świeci..Bóg Cię powołał do
swojej krainy szczęśliwej, gdzie nie zaznasz już bólu...♥❤️
...Słońce, dobroć i miłość są tam jedynym drogowskazem...♥❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie często jest okrutne, rzuca kłody nam pod nogi, i przychodzą chwile
smutne tylko czemu Boże Drogi? W okamgnieniu sieje trwogę, kradnie plany i
marzenia a ta nasza ziemska droga ciernista jest...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
இڿڰۣ
Powiedz mi proszę jak tam jest,
No wiesz, tam gdzie jest Pani teraz,
Czy tak jak mówią, wszystko masz
I nic tam nie boli i nie doskwiera?
இڿڰۣ
♥..KOCHAM
♥♥.TĘSKNIE
♥♥♥PAMIĘTAM
இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Świeci słońce, świecą gwiazdy na niebie, a my wciąż tęsknimy do
Was...nie chcemy bogactwa, ziemi i nieba...nam Was Kochani tak bardzo
potrzeba....
Zgłoś SPAM
A.O
Za szczęście..płaci się łzami..Jak Ty to dobrze wiesz Maryniu..Twoje oczy
już zamknięte, Twoje ręce w różaniec zaplatane..My ciągle jesteśmy z
Tobą..wierna jest nasza PAMIĘĆ..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕☀️◕═════♣ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ♣═════◕☀️◕
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕☀️◕═════♣ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ♣═════◕☀️◕
Zgłoś SPAM
(❤)
Przyjdź chociaż na chwilę, pozwól nacieszyć się Twoim widokiem...Nie daj
zbyt długo czekać, bo życie bez Ciebie, nie jest prawdziwym życiem, tylko
tęsknotą...[[;]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Bóg Cię powołał do swej Krainy,nie patrząc na płacz i ból
całej Rodziny,lecz wieczność nie zamknęła za Nią swej bramy...nadejdzie
chwila,że się wszyscy kiedyś spotkamy((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wiara, modlitwa i nadzieja oraz światełko pamięci na ten kolejny smutny
dzień ..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
✿ڿڰۣڿ ZOSTAWIAM PAMIĘĆ I MODLITWĘ ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nie ma życia, które rodzi się bez bólu i miłości nie ma, która łez nie
doznała. Jest nadzieja, co ostatnia w nas umiera..☆❤️☆ Wirtualna
lampeczka otulona moją pamięcią ...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Pani Marianno zapalam najjaśniejsze światełko pamięci z modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
(*)
Byłaś jedyna, w sercu zostałaś..ღ Czy widzisz, jak smutek się wdziera do
serca? Chce zadomowić się tam na zawsze..Nie musisz smutku, TY tam już
jesteś od wielu, wielu lat..ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.