Śmierc to stacja w naszej podróży,na której przesiadamy się do
innego,lepszego życia...zmieniamy wagon,ale nasza podróż trwa
nadal.P.Marianno,dla Pani posyłam światełko i mdlitwę.((*))
Zgłoś SPAM
Hanna T.
¸.•♥•.¸❤¸.•♥•.¸ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ
POSYŁAM DO NIEBA ¸.•♥•.¸❤¸.•♥•.¸
Zgłoś SPAM
córka
Najukochańsza moja Mamo..jestem przy Tobie..modlę się..pamiętam..czuwam!!!!
Naszej miłości nic nie zniszczy...⊱❖⊰
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tak szybko odeszliście,a tak wiele mieliście przed sobą.To nie do zrozumienia
i nie do udźwignięcia dla tych,co po Was płaczą.❤️Posyłam jaśniutką
Lampeczke w niebiańskie Przestworza do Pani.❤️
Zgłoś SPAM
(*)
"Miłość Matki jest pomostem do wszystkiego, co dobre - teraz i w
wieczności.." Na zawsze pozostałaś kochana, niezapomniana - najdroższa
MATKA - Pokój Twoim Cieniom..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ŚMIERĆ NIE JEST POWODEM ABY PRZESTAĆ CIĘ KOCHAĆ ... sobotnie promyczki
pamięci i modlitwa...
Zgłoś SPAM
córcia
ڿڰۣڿڰۣWiem Mamo, wiem, że kochasz mnie..ja tulę Cię w Twym
śnie..śpij..szczęście meڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nawet gdybyśmy chcieli wykrzyczeć głośno swój ból, to i tak nic nie da,
więc łzy płyną cichutko...choć i one nic nie zmienią- najgorsza jest
bezradność...
Zgłoś SPAM
znajoma
Tuląc piękno wspomnień, zapadamy w ciszę...♥☜•╬•☞Ta cisza trwa i
będzie trwała, bo tylko w ciszy słychać szeptane ze łzami słowa
tęsknoty...♥
Zgłoś SPAM
Hanna T.
⋱♥⋰ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU ⋱♥⋰
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO_♥ ZRODZONA Z MIŁOŚCI _♥ MIŁOŚCIĄ ZAWSZE BĘDZIESZ _♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak trudno nam tutaj dalej samotnie życ,odkąd Wasze kochające
serca...przestały już dla nas bic.P.Marianno!Światełko mej pamięci z
modlitwą w Pani intencji,posyłam do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Kochałaś wszystko co piękne kwiaty, łąki, pola, lasy, muzykę, śpiew..Dla
Ciebie, to piękno było ukryte, po drugiej stronie wiecznego snu...Odeszłaś,
aby cieszyć się nim..Maryniu kochana.
Zgłoś SPAM
(❤)
Miłością byłaś największą, swoich Bliskich Słońcem..odeszłaś zbyt
wcześnie, nie nacieszyli się Tobą jeszcze..Bóg, niech Ci da
szczęście..Aniele.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wspominamy każdego dnia ... nigdy nie pogodzimy się z Waszym odejściem
..:"(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.