Tak niedaleko od śmiechu jest, płacz..bo szczęście jest kruche jak szkło..I
nic nie ochroni naszego szczęścia, ono odchodzi..wbrew nasze woli..A nam
pozostaje, płacz..
Zgłoś SPAM
Twoja córcia
Mamuniu, w mojej głowie, wciąż myśli o Tobie..te dni straszne, znów
wychodzą z mej pamięci..❤ Śpij moje Szczęście..śpij..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie patrząc w dal, dni minionych tak mi żal, odpłynęły we mgle
jak cienie, a pozostało tylko wspomnienie wspólnie przeżytych lat...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*Tak bardzo nam Was brakuje kochani*.........Modlitwa i Światełko Pamięci dla
Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dobroć i miłość nie umiera
Zgłoś SPAM
(❤)
Chcemy wierzyć, że pożegnaliśmy Ciebie
przed długą podróżą...Ta podróż jest bez powrotu, ale w tę podróż
każdy musi kiedyś wyruszyć...Czekaj na nas, my też wyruszymy...
Zgłoś SPAM
znajoma
Ci bowiem, którzy żyją według Ducha..dążą do życia, niech to życie
będzie dla Pani szczęśliwe p.Marysiu**))**
Zgłoś SPAM
A.O
Żyłaś na tym świecie jak w domu Ojca:
ufałaś, kochałaś ludzi..lecz przede wszystkim odczuwałaś ból i smutek
człowieka.Radowałaś się dobrami ziemi, każdą porą roku,nami! ❤️
❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
,, świat ziemski mój dobiegł końca, przede mną droga lśniąca, droga ta
powrotu nie ma, bo jest to droga przeznaczenia..." Spokojnych snów.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Czas przechodzi i nigdy nie wraca.
Co w sobie zawiera, nie zmieni się nigdy;
pieczętuje pieczęcią na wieki" [*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas mija,dni szybko lecą,a serce nasze w bólu i niedoli...nikt kto nie
przeżył tej smutnej rozłąki,nigdy nie będzie wiedział,jak bardzo ona
boli.Dla Pani światełko i modlitwa na Niedzielę((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś..okropne to życie, gdy muszą cierpieć ludzie dobrzy, tak bardzo
kochani..Gdy śmierć czai się miesiącami..a my bezradni..patrzymy na
ukochaną twarz i tylko łzy i rozpacz..♥..MAMO..♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Hanna T.
இڿڰۣڿ NIEDZIELNE PROMYKI ŚWIATEŁKA POSYŁAM DO NIEBA இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały wspomnienia..marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...╬♥╬ Jaśniutkie
światełko pamięci zapalam. Niech zawsze Pani płonie....╬♥╬
Zgłoś SPAM
(*)
" Życie nie jest świecą,
a raczej wspaniała pochodnią,
którą pozwolono nam trzymać przez chwilę,
i należy uczynić wszystko, by świeciła jak najjaśniej
nim oddamy ją naszym następcom."
- G.B.Shaw
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p. Marianno..[[♥]]..
Zgłoś SPAM
Halinka
♥♥..Mamuniu, za wcześnie mnie zostawiłaś, wiem, chciałaś żyć,
miałaś nadzieję..ja już nie mam nic. Dobranoc Serduszko moje..♥♥
Zgłoś SPAM
A.O
((❄️))Niedługo cały Świat będzie nasz...Spotkamy się na szlaku z
gwiazd..TAM, gdzie nic nie doskwiera, TAM gdzie szczęściem się
oddycha...((❄️))...Maryniu kochana...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.