Mamo,wtedy,przed wieloma laty,sierpień jeszcze większe upały przyniósł..w
tym upale, odchodziłaś umęczona do lepszego świata..Każdy dzień,tego
sierpnia, jest bólem, żalem, łzami..z miłością..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
(*)
Byłaś człowiekiem o sercu prawym..I znalazł Cię Bóg, wśród życia wielu
dróg..I wybrał Ciebie, abyś wiecznie w szczęściu żyła z nim w
Niebie.-❤️-.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Pomiędzy nieszczęściem a szczęściem
istnieje głęboka przepaść.
Nadzieja przerzuca przez nią most,
ale wisi on w powietrzu.."- H.Leuthold Zawsze z nadzieją, lampeczkę
zapalamy..[*]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Dzisiaj nawet w spojrzeniu słońca,
każdym tchnieniu wiatru, z tęsknotą...
Jest obecność tych, którzy odeszli... Pani Marianno pamiętam ♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.MARIANNO....[[♥]]...
Zgłoś SPAM
córcia
Na dobranoc kołysankę Ci zanucę..Jeszcze chwilę wspomnę nasz wspólny czas,
kiedy było radości i smutku tyle..Mamo, Jesteś ze mną w każdy czas..**❤**
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota zadaje tyle cierpienia, straszniejsza od bólu, nie pozwala sercu
czuć bliskości Ukochanego Serca...a my tak tęsknimy
Zgłoś SPAM
(❤)
Nikt nie rozumie naszego bólu, w bólu jesteśmy sami..Nikt nie obetrze naszych
łez, gdy wspominamy...Bo szczęście takie płoche jest, dziś jeszcze jest, a
jutro?? Pełno łez..[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Boże!Wspomóż swym Miłosierdziem p.Mariannę i otocz Ją swą bezgraniczną
miłością...ofiarowując Jej wieczne Zbawienie.Spokojnego snu.Światełko z
modlitwą dla Pani.((*))
Jeśli jest noc, musi być też dzień..jeśli jest łza, musi być też
uśmiech...Radość - Cierpienie..Tak nam blisko jest do
siebie...Maryniu..(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światłość wiekuista niech Ci świeci,niech radują się z Twojej obecności
wszyscy święci
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci drzwi do
raju,niech modlitwy za Ciebie pomogą Ci spać spokojnie, niech pamięć o Tobie
będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
MOJA PAMIĘĆ I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO DLA PANI (*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko co było - wszystko pamiętamy, głęboko w nas jest zachowane..i
chociaż jesteś Marianno daleko, to tak mocno zawsze kochana..{*}
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Urszula
((*))Łzy pamięci cicho płyną po policzkach
Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli
Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem
Znów się budzi - niezależna od mej woli.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.