Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534477
Zapalone ponad rok temu
córka
Mamo,wtedy,przed wieloma laty,sierpień jeszcze większe upały przyniósł..w tym upale, odchodziłaś umęczona do lepszego świata..Każdy dzień,tego sierpnia, jest bólem, żalem, łzami..z miłością..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
(*)
Byłaś człowiekiem o sercu prawym..I znalazł Cię Bóg, wśród życia wielu dróg..I wybrał Ciebie, abyś wiecznie w szczęściu żyła z nim w Niebie.-❤️-.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Pomiędzy nieszczęściem a szczęściem istnieje głęboka przepaść. Nadzieja przerzuca przez nią most, ale wisi on w powietrzu.."- H.Leuthold Zawsze z nadzieją, lampeczkę zapalamy..[*]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Dzisiaj nawet w spojrzeniu słońca, każdym tchnieniu wiatru, z tęsknotą... Jest obecność tych, którzy odeszli... Pani Marianno pamiętam ♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA PANI P.MARIANNO....[[♥]]...
Zgłoś SPAM
córcia
Na dobranoc kołysankę Ci zanucę..Jeszcze chwilę wspomnę nasz wspólny czas, kiedy było radości i smutku tyle..Mamo, Jesteś ze mną w każdy czas..**❤**
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota zadaje tyle cierpienia, straszniejsza od bólu, nie pozwala sercu czuć bliskości Ukochanego Serca...a my tak tęsknimy
Zgłoś SPAM
(❤)
Nikt nie rozumie naszego bólu, w bólu jesteśmy sami..Nikt nie obetrze naszych łez, gdy wspominamy...Bo szczęście takie płoche jest, dziś jeszcze jest, a jutro?? Pełno łez..[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Boże!Wspomóż swym Miłosierdziem p.Mariannę i otocz Ją swą bezgraniczną miłością...ofiarowując Jej wieczne Zbawienie.Spokojnego snu.Światełko z modlitwą dla Pani.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamo..moja ukochana, ból serce ściska niezmiennie...♥
Zgłoś SPAM
A.O
Jeśli jest noc, musi być też dzień..jeśli jest łza, musi być też uśmiech...Radość - Cierpienie..Tak nam blisko jest do siebie...Maryniu..(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światłość wiekuista niech Ci świeci,niech radują się z Twojej obecności wszyscy święci
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci drzwi do raju,niech modlitwy za Ciebie pomogą Ci spać spokojnie, niech pamięć o Tobie będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
MOJA PAMIĘĆ I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO DLA PANI (*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko co było - wszystko pamiętamy, głęboko w nas jest zachowane..i chociaż jesteś Marianno daleko, to tak mocno zawsze kochana..{*}
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Urszula
((*))Łzy pamięci cicho płyną po policzkach Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem Znów się budzi - niezależna od mej woli.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1867   1868   1869   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"