Nigdy o Tobie Aniele nie zapomnimy..dopóki życia..Czcimy Twoja pamięć, bo,
byłaś jedyna, taka kochana..ŚLAD TWOJEGO ŻYCIA POZOSTAŁ W NAS..❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Jasnym płomieniem pali się znicz,zapaliłam go szepcząc w Pani intencji
pacierze...za Wszystkich o których pamiętamy,choć Oni są napewno już u Pana
w Niebie.Spokojnego snu p.Marianno(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...ISKIERKA DO NIEBA...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
Zgłoś SPAM
Urszula
●◕
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO
`*` MOJEJ PAMIĘCI `*`
◕●◦
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Czasem przychodzą takie dni..Teraz właśnie jest taki czas, kiedy wspomnienia
tamtych dni powracają w nas.. ❤️ I znów smutek w sercu, łza na
twarzy..Jesteś w sercach naszych.. ❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Gdzie ten uśmiech - co przynosił moc radości..Gdzie te ręce - zawsze skore
do pomocy..Gdzie to serce czułe, kochane..Odeszło tak daleko w krainę nam
nieznaną..
.ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Czasem odchodzą dobrzy ludzie, co nam pomogli w życiu wiele. Próżno wtedy
pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele... Pani Marianno już sierpień...
rocznica odejścia Pani, mojego Taty...
Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pani p.Marianno...[♥]...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Daj nam Boże wiarę,że Ich smierc miała jakiś wyższy cel,że tak musiało
byc,że Oni odeszli aby nadal życ...życiem wiecznym.Spokojnego snu
p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
córcia
Twoje oczy kochane, wciąż w pamięci mam..Mamo śpij,dobranoc..miłość
trwa..❤
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pamiętam co dzień lecz nie zawsze dam rade coś mądrego z sensem napisać. To
całe życie jest tu bez sensu. Tylko myśl, że do Was pójdziemy nas tu trzyma
w pionie. Już niedługo..[*]
Zgłoś SPAM
(❤)
Żal po stracie, trwa całe nasze życie, płaczemy, jak nikt nie widzi..[[*]]
Zgłoś SPAM
Urszula
❤️ PANI MARIANNO ◕ ZAPALAM ✿ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ◕
Zgłoś SPAM
A.O
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
WSZYSTKO PRZEMINIE, JAK SEN..
W SERCU POZOSTANIE WSPOMNIENIE..
MODLITWA CICHA PŁYNIE DO BOGA...
ŻEBY SZCZĘŚLIWA BYŁA TWOJA MARYNIU NIEBIAŃSKA
DROGA.─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.