*♥* PANI MARIANNO *♥* Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięcią i myślami,zawsze p.Marianno...jestem i będę z Wami.Codzienne
światełko z modlitwą,posyłam Pani do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
★★ Bóg Cię zabrał..z radości powstał smutek..I tak trwa, przez wiele
lat..Nie zapomnimy, w naszych wspomnieniach jesteś pogodną krainą..dobra
★★
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
ڿ♥ڿ♥ڿ♥ڿ Czas nieubłaganie płynie...Nie zacierają się jednak
wspomnienia,pamięć stoi w miejscu...ڿ♥ڿ♥ڿ♥ڿ
Zgłoś SPAM
A.O
Przesypywane w klepsydrze miłości
ziarenka dotyków, szeptów..
Odmierzają przemijanie
Pozostawiając osad wspomnień..
Znów nadchodzi smutny czas..Maryniu, TY pozostałaś w nas..
Zgłoś SPAM
Hanna T.
“¨❤».¸ PANI MARIANNO TYLKO MIŁOŚĆ I PAMIĘĆ POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ CZAS
¸.»❤“˜¨
Każdy dzień jest wspomnieniem, przepełniony łzami..Odeszłaś, tak wiele
przeminęło, świat już inny jest, ale Jesteś dalej między nami..P A M I Ę
T A M Y..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Pani Mariannie od serca mego***
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym Sercu. Będą tam żyć
dopóki ono będzie bić. ●ღ Jaśniutkie moje światełko, sierpniem
pachnące dla
Pani...ღ●
Zgłoś SPAM
córka
Mami moja ukochana..♥ Im bliżej..tym większa żałość mnie ogarnia..♥
Dzisiaj w nocy, cały czas przy mnie byłaś..♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie jest ironią losu..drogi tak splata by więcej było..
smutnych dni..tęsknoty dni..by szczęście wciąż
nam uciekało..życie z nas właśnie tak boleśnie drwi..(((*)))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są chwile co w pamięci zostają, choć czas mija one nie mijają...Jesteście
w naszych myślach, sercach, wspomnieniach na zawsze....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zapalamy Wam światełko, wieczornym wspomnieniem ślemy księżycową, srebrną
mgłę niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad Waszym snem...
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Mario kochana, tyle lat nie ma Ciebie..a miłość i pamięć zawsze jest z
Panią, tak bardzo przez Bliskich kochaną..Pokój duszy Twej..♥♥
Zgłoś SPAM
A.O
۩இ۩ Wieczne odpoczywanie daj duszy Marianny, Miłościwy Panie..Niech w
spokoju spoczywa Jej duszyczka anielska u Ciebie..a my tęsknimy..۩இ۩
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.