Gdy gasną płomienie ludzkich serc,gdy po jasnym dniu ciemność nastaje,my
już wiemy że przeminął czas radości a szczęścia serce nie zazna ♥♡
Jaśniutkie światełko pamięci zapalam.Niech zawsze płonie.♡♥
*ˆ*•. PANI MARIANNO۰̮̑●̮̑POKÓJ TWOJEJ DUSZY. * .۰̮̑●̮̑
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wróćcie do nas...choćby wiatrem, kroplą deszczu, promykiem
słońca...Kochani tak bardzo tęsknimy....
Zgłoś SPAM
(❤)
Zbudowaliśmy most do Ciebie..z naszych myśli, wspomnień i tęsknoty..Tym
mostem, codziennie biegniemy do Ciebie...naszych Serc pamięcią...❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!W pamięci mej jesteś na zawsze,choć tygodnie,miesiące i lata
mijają...nadal trudno pogodzić się z tym,co się naprawdę stało.Dla Pani
moje światełko i modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Światełko dla Ciebie i modlitwa do Boga o wiekuiste szczęście..Czy trzeba Ci
kochana coś więcej..?Byłaś Aniołem dobroci,w Niebie jest Twoje
miejsce..Bóg na pewno nagrodę Ci dał, Maryniu kochana..~✿~~✿
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Pani Marianno, spoczywaj w
Panu!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Już nic nie bedzie tak samo...Promyczki pamięci i modlitwa dla PANI na ten
kolejny piatek....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tam,gdzie horyzont ziemi łączy się z niebem,pod niebieskim obłokiem,jest
kres ludzkiej wędrówki za chlebem..Kurant życia ostatnią nutę
wygrał..Teraz Jesteś już szczęśliwa, choć na ziemi łzy..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Chociaż serce się smuci.. co minęło nie powróci. Choć się życie ciągle
zmienia, nie zmieniają się wspomnienia.. (*)(*)
Zgłoś SPAM
(*)
O Władco nieba prosimy, abyś przytulił Jej duszę..Pokorną służebnicą
Twoja była, do Ciebie się żarliwie modliła,Twoją matkę za orędowniczkę
miała, daj Jej duszy spokojny sen wieczny.
Zgłoś SPAM
córka
Mamusiu..przyjdź do mnie i dziś we śnie..nie zdążyłam przytulić
Cię..❤Świeczka przy Waszych fotografiach się tli, a mnie lecą łzy.❤
DOBRANOC:) MARGERITKO MOJA:)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Urszula
❀ ⋰❀ Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to
nieśmiertelność. ❀ ⋰❀ PANI MARIANNO ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI❀
⋰❀
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.