$
"ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK
SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ" [*]
Zgłoś SPAM
(❤)
Jak to jest, gdy ktoś najważniejszy odchodzi? Pozostaje pustka na całe
życie..Czy wiesz, jak to jest dotykać bólu?
Zgłoś SPAM
Hanna T.
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Serce boli,że nie ma Pani już tutaj z nami,bo wszyscy zawsze za Wami tęsknimy
i żyjemy o Was wspomnieniami.Spokojnego snu p.Marianno,zapalam światełko na
dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W naszych sercach..jasny promyk świeci, ten, który rozdawałaś swoim pięknym
życiem..I choć lata mijają, nic nie zgasi go, będzie już zawsze w sercach i
wspomnieniach..♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
"Trzeba miłości
by piekło tej Ziemi
mogło się stawać
przedpokojem Nieba,
tym którym życie
obrodziło sercem
chce się łzy wylewać.."
ks. Wacław Buryła
Zgłoś SPAM
Urszula
★★PANI MARIANNO ★★ MOŻNA ODEJŚĆ NA ZAWSZE, BY STALE BYĆ
BLISKO… ★★ ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ★★
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jeszcze tylko nadziei złociste promienie świecą nam radośnie,że kiedyś
zaświta dzień,w którym znowu się spotkamy i tej pociechy nasze dusze się
chwytają...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO..[♥]]..Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, nasza Maryniu.._❤️_ Pozostałaś na zawsze najlepsza z nas,
kochana, zawsze miło wspominana.._❤️_Światło dla Ciebie z naszej smutnej
codzienności.._❤️_
Zgłoś SPAM
(*)
Tak dawno zamknęłaś szczęścia drzwi..Śpisz snem nieprzespanym..Tylko
tęsknoty iskierka się tli, od tak wielu lat, podsycana pamięcią serc
naszych...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
córka
†† Moja miłość jest z Tobą Mami ukochana..wszystko powraca, jak
napisała p.Dorotka.. ze wspomnieniami budzę się, ze wspomnieniami
zasypiam..††..Nie można zapomnieć.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Tęsknota za Wami nigdy się nie skończy,wręcz odwrotnie z dnia na
dzień wzrasta.Światełko mej pamięci,wraz z modlitwą w Pani
intencji,posyłam na weekend do Nieba.((*)).
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie powrócą dni beztroskie,świeczka życia coraz krótsza.Nawet serce już na
nic nie czeka.I to co nazywamy życiem,pofrunie gdzieś w przestworza..taka jest
człowieka dola.♡
Zgłoś SPAM
Hanna T.
*•☀•* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ NIECH ZAWSZE SIĘ PALI
*•☀•*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.