Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534554
Zapalone ponad rok temu
A.O
❤️❤️ Anioł przyszedł do nas, pewną letnia nocą, nie mówił dlaczego i po co?Przyszedł, aby nas strzec od złego i dać miłość swoją..Maryniu ❤️❤️
Zgłoś SPAM
znajoma
Tyś za swojego życia wpajała..W serca nadzieję, wiarę w przyjaźń..Spadek po Tobie, przyjmujemy w darze, pełni wdzięczności..p.Marysiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula
$ "ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ" [*]
Zgłoś SPAM
(❤)
Jak to jest, gdy ktoś najważniejszy odchodzi? Pozostaje pustka na całe życie..Czy wiesz, jak to jest dotykać bólu?
Zgłoś SPAM
Hanna T.
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Serce boli,że nie ma Pani już tutaj z nami,bo wszyscy zawsze za Wami tęsknimy i żyjemy o Was wspomnieniami.Spokojnego snu p.Marianno,zapalam światełko na dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W naszych sercach..jasny promyk świeci, ten, który rozdawałaś swoim pięknym życiem..I choć lata mijają, nic nie zgasi go, będzie już zawsze w sercach i wspomnieniach..♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
"Trzeba miłości by piekło tej Ziemi mogło się stawać przedpokojem Nieba, tym którym życie obrodziło sercem chce się łzy wylewać.." ks. Wacław Buryła
Zgłoś SPAM
Urszula
★★PANI MARIANNO  ★★   MOŻNA ODEJŚĆ NA ZAWSZE, BY STALE BYĆ BLISKO…   ★★ ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI  ★★ 
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jeszcze tylko nadziei złociste promienie świecą nam radośnie,że kiedyś zaświta dzień,w którym znowu się spotkamy i tej pociechy nasze dusze się chwytają...Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO..[♥]]..Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, nasza Maryniu.._❤️_ Pozostałaś na zawsze najlepsza z nas, kochana, zawsze miło wspominana.._❤️_Światło dla Ciebie z naszej smutnej codzienności.._❤️_
Zgłoś SPAM
(*)
Tak dawno zamknęłaś szczęścia drzwi..Śpisz snem nieprzespanym..Tylko tęsknoty iskierka się tli, od tak wielu lat, podsycana pamięcią serc naszych...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
córka
†† Moja miłość jest z Tobą Mami ukochana..wszystko powraca, jak napisała p.Dorotka.. ze wspomnieniami budzę się, ze wspomnieniami zasypiam..††..Nie można zapomnieć.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Tęsknota za Wami nigdy się nie skończy,wręcz odwrotnie z dnia na dzień wzrasta.Światełko mej pamięci,wraz z modlitwą w Pani intencji,posyłam na weekend do Nieba.((*)).
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie powrócą dni beztroskie,świeczka życia coraz krótsza.Nawet serce już na nic nie czeka.I to co nazywamy życiem,pofrunie gdzieś w przestworza..taka jest człowieka dola.♡
Zgłoś SPAM
Hanna T.
*•☀•* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ NIECH ZAWSZE SIĘ PALI *•☀•*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1863   1864   1865   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"