Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534587
Zapalone ponad rok temu
ku pamięci
Od Boga dostajemy czas i przestrzeń,a do nas należy wypełnić dobrze życie. Ty, Aniele wypełniłaś życie w pełni swoją miłością i dobrocią..żałujemy, że za krótko..Pokój duszy Twojej-:¦:-(**)-:¦:-
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po policzku spływa i oceanem tęsknoty,który Wasze imię wzywa...ciepłem światełka przytulamy
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy noc zapada cicha..patrzymy w gwiazdy na niebie..szukamy Tam Twojej twarzy, uśmiechu..Maryniu, los dla Ciebie nie był łaskawy, ale dobrzy ludzie tak mają.. Modlitwę ofiarujemy za Ciebie..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ktoś tutaj był i był,a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma...W.Szymborska....Modlitwa i światełko dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tu jest pamięc i palący się znicz,tutaj napis i kwiat na płycie pozostanie,ale p.Marianny już tutaj nie ma...bo w Niebie ma wieczne Swe odpoczywanie.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamusiu kochana..czas biegnie tak szybko, ale nic nie zmienia,tęsknota i miłość jeszcze większa..
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Tylko Bóg wie, jak zawsze było Ciebie brak..Minęły lata..przemija wszystko, jak liść na wietrze, tak nietrwałe, tak kruche..Tylko żal zostaje na zawsze, on nie przemija, po kochanej osobie ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Miłość jest życiem, jego największą wartością.Miłość jest sercem całości.Kiedy serce stanie, umiera wszystko inne,wszystko staje się zbędne, bezużyteczne.(¯`**´¯)..- Wł. Majakowski
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♥ PANI MARIANNO ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to krótki film...
Zgłoś SPAM
(*)
Nasze serce nam dyktuje najpiękniejsze słowa, abyś w wieczności promieniała, żeby szczęście było z Tobą.. ❤ ✿ڿڰۣڿ✿ ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie światłem co nas prowadzi,lekarstwem,co ból łagodzi,pocieszeniem w cierpieniu,ciszą w milczeniu,łzą we wzruszeniu,pamięcią we wspomnieniu...po prostu Bądźcie naszymi Aniołami Stróżami
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
.•*•.★.•*• Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!!.•*•.★.•*•
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wysyłam do Ciebie opiekuńcze duchy, niech Tobie sprzyjają dodają otuchy za serdeczność wielką czułe, dobre serce - niech zostawią Tobie, szczęścia jak najwięcej.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1862   1863   1864   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"