Od Boga dostajemy czas i przestrzeń,a do nas należy wypełnić dobrze życie.
Ty, Aniele wypełniłaś życie w pełni swoją miłością i
dobrocią..żałujemy, że za krótko..Pokój duszy Twojej-:¦:-(**)-:¦:-
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po
policzku spływa i oceanem tęsknoty,który Wasze imię wzywa...ciepłem
światełka przytulamy
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy noc zapada cicha..patrzymy w gwiazdy na niebie..szukamy Tam Twojej twarzy,
uśmiechu..Maryniu, los dla Ciebie nie był łaskawy, ale dobrzy ludzie tak
mają.. Modlitwę ofiarujemy za Ciebie..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ktoś tutaj był i był,a potem nagle zniknął i uporczywie go nie
ma...W.Szymborska....Modlitwa i światełko dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tu jest pamięc i palący się znicz,tutaj napis i kwiat na płycie
pozostanie,ale p.Marianny już tutaj nie ma...bo w Niebie ma wieczne Swe
odpoczywanie.((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamusiu kochana..czas biegnie tak szybko, ale nic nie zmienia,tęsknota i
miłość jeszcze większa..
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Tylko Bóg wie, jak zawsze było Ciebie brak..Minęły lata..przemija
wszystko, jak liść na wietrze, tak nietrwałe, tak kruche..Tylko żal zostaje
na zawsze, on nie przemija, po kochanej osobie ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Miłość jest życiem, jego największą wartością.Miłość jest sercem
całości.Kiedy serce stanie, umiera wszystko inne,wszystko staje się zbędne,
bezużyteczne.(¯`**´¯)..- Wł. Majakowski
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♥ PANI MARIANNO ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to
krótki film...
Zgłoś SPAM
(*)
Nasze serce nam dyktuje
najpiękniejsze słowa,
abyś w wieczności promieniała,
żeby szczęście było z Tobą..
❤ ✿ڿڰۣڿ✿ ❤
Bądźcie światłem co nas prowadzi,lekarstwem,co ból łagodzi,pocieszeniem w
cierpieniu,ciszą w milczeniu,łzą we wzruszeniu,pamięcią we wspomnieniu...po
prostu Bądźcie naszymi Aniołami Stróżami
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
.•*•.★.•*• Jak żyć? Jak spać? Jak śnić?
Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!!.•*•.★.•*•
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wysyłam do Ciebie opiekuńcze duchy, niech Tobie sprzyjają dodają otuchy za
serdeczność wielką czułe, dobre serce - niech zostawią Tobie, szczęścia
jak najwięcej.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.