Nawet jak jesteś tak daleko..Pośród nieba łąk, dzisiaj każda myśl do
Ciebie ucieka, bo nie zapomina się dobrego człowieka..Szczególny to
czas..Śpij Aniele, Ty już przekroczyłaś wieczności próg..
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤✿❤✿❤¸.»✿“˜¨ PAMIĘTAM ¸.»✿“˜¨❤✿❤✿❤
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś..♥ W wigilię Twojej śmierci zapaliłam na mogile znicze, tak
lubiłaś kwiaty..więc zaniosłam Ci najpiękniejsze..SKARBIE..bardzo Cię
kocham..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko otulone pamięcią na dzisiaj...[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
†† Aniele kochany..W sercach przytulamy na wieczny czas..†† Niech
tęsknota i łzy nie przeszkadzają Ci spać..†† Sen Twój wieczny..Tak, jak
miłość nasza..††
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
,, Dni człowieka są jak trawa, kwitnie jak kwiat na polu. Ledwie muśnie go
wiatr, a już go nie ma..." Pani Marianno, światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
(*)
☆ ˜¨` ☆PAMIĘĆ..Największy dar dla zmarłego..☆ ˜¨`
☆MODLITWA..prośba o jego szczęście..☆ ˜¨` ☆ ZNICZ..płomyk z serca,
do jego świata...[[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p. Marianno..(♥)..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak się pogodzić, że Was z nami nie ma...a my musimy dalej żyć...wspomnień
nikt nam nie zabierze...w sercach i pamięci na zawsze...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..Życie Twoje - chwilka - zgasło..słońce na zawsze zaszło..I już
ptak nie zaśpiewa..nie rozszumią się drzewa...I tylko żal, że zbyt krótkie
było, że się,
niespodziewanie skończyło.
Zgłoś SPAM
(❤)
Tyle lat..tyle lat..a w sercu pozostał ślad Twoich uśmiechów, dobrych rad,
wszystkiego czym obdarzałaś świat...[[.]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Jesteś p.Marianno Aniołem tam wysoko w Niebie,gdzie nasz Ojciec wezwał Cię
do Siebie.Ja swą modlitwą codziennie Panią wspieram,a swój smutek i
cierpienie Panu Bogu powierzam.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Im bliżej..Budzą się wspomnienia i korowodem snuja na ekranie wyobraźni..W
pamięci leży ich wiele,zapisanych głęboko w pamięci serc..*•.¸❀¸.•*
»♥ PANI MARIANNO »♥ -Tysiące Światełek i promieni słońca, niech
świecą w Krainie życia
dla CIEBIE bez końca.»♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Niosę Ci Mamuś ogień i słowa do Boga, ciche znaki pamięci i myśli skupione
o Twoim życiu i śmierci..więcej już nic, chociaż chciałabym przytulić
Ciebie...
Zgłoś SPAM
znajoma
PANI MARYSIU, WSZYSTKO PRZEMIJA, JAK CHCE PRZEZNACZENIE, ALE POZOSTAŁO O PANI
PIĘKNE WSPOMNIENIE..✿¨) ŚWIATEŁKO.•´✿¸.•PAMIĘCI¸.•✿`✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.