Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534700
Zapalone ponad rok temu
(❤)
Można trwać bez słowa,dusić w sobie cierpienie..Można też wyrzucić wszystko w słowach..Matka,ona nam życie dała,nigdy nie odejdzie od dziecka..czuwa,jak zawsze, chroni od złego,ROCZNICOWY ZNICZ ANIELE
Zgłoś SPAM
A.O
ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿNie liczy się nic,gdy ukochana osoba odchodzi..Pozostaje ból serca i tęsknota na zawsze..Odeszłaś Maryniu,tak dawno od ukochanych osób,ale Twoja pamięć na zawsze w sercach..ڰۣڿ ❤️ ڰ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne ROCZNICOWE światełko pamięci dla Pani, Pani MARIANNO...Pani pamięci...
Zgłoś SPAM
przechodzień
[*] Za Matką kochaną, zawsze się będzie tęsknić..Bo nie ma takiej drugiej..[*]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Zapalam światełko, którego płomienie unoszą się do Nieba. Zostawiam żarliwą modlitwę za spokój Pani duszy. Halinko sercem jestem z Tobą
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Mimo, że od Pani odejścia upłynęło 18 lat, to nadal bez Pani jest smutny świat… Pani Marianno
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutną Rocznicową lampeczkę mej pamięci,posyłam p.Marianno z modlitwą za Ciebie...do Miłosiernego Boga w Niebie.Spokojnego snu Aniołku.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
"Byłaś serca biciem, wiosną, zimą, życiem..marzeń echem..winem, wiatrem, śmiechem..." Byłaś..dzisiaj mija 18 smutnych lat..Dla duszy Twej wieczny pokój...Dla córki serdeczne myśli..ღ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystko co przydarzyło nam się w życiu,to co dobre to,co złe,ma swój początek i swój koniec.Wszystko odchodzi w cień..Przybywa lat, i wiele nowych trosk,lecz wspomnienia ciągle żywe są.18 lat..Żal!!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
W tym smutnym dniu p. Marysiu... osiemnaście długich lat...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Pani Marianno, nasza pamięć i modlitwa w kolejną smutną rocznicę... niech Bóg będzie Pani szczęściem wiecznym... Pani Halino, jesteśmy z Panią... wiem, co to znaczy stracić Matkę... rozumie Pani ból..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Pani Mario światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
Urszula
♥«♡ PANI MARYNIU ZAPALAM ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Życie szybko przemija Czas się nie zatrzymuje Serce ciągle czuje Wspomnienie, choć bolesne Zapomnieć nie pozwala HALINKO PRZYTULAM ♡
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Urszula
(*) Wiem, że przyjdzie taki czas gdy zawołasz mnie i znów będę już tylko tam gdzie PANI (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
..Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota..[♥]..Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ogień zniczy połączony z naszą modlitwą i miłością ogrzewa Wasze Dusze Aniołki Ukochane.....
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy nie ma Ciebie, jest tak źle..Gdziekolwiek jesteś, daj nam jakiś znak..Przyjdź do nas choćby w krótkim, pięknym śnie. Wspomnienia, ten czas..pozostały w nas, Maryniu..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1860   1861   1862   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"