Można trwać bez słowa,dusić w sobie cierpienie..Można też wyrzucić
wszystko w słowach..Matka,ona nam życie dała,nigdy nie odejdzie od
dziecka..czuwa,jak zawsze, chroni od złego,ROCZNICOWY ZNICZ ANIELE
Zgłoś SPAM
A.O
ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿNie liczy się nic,gdy ukochana osoba odchodzi..Pozostaje
ból serca i tęsknota na zawsze..Odeszłaś Maryniu,tak dawno od ukochanych
osób,ale Twoja pamięć na zawsze w sercach..ڰۣڿ ❤️ ڰ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne ROCZNICOWE światełko pamięci dla Pani, Pani MARIANNO...Pani
pamięci...
Zgłoś SPAM
przechodzień
[*] Za Matką kochaną, zawsze się będzie tęsknić..Bo nie ma takiej
drugiej..[*]
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Zapalam światełko, którego
płomienie unoszą się do Nieba.
Zostawiam żarliwą modlitwę
za spokój Pani duszy. Halinko sercem jestem z Tobą
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Mimo, że od Pani odejścia upłynęło 18 lat,
to nadal bez Pani jest smutny świat… Pani Marianno
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutną Rocznicową lampeczkę mej pamięci,posyłam p.Marianno z modlitwą za
Ciebie...do Miłosiernego Boga w Niebie.Spokojnego snu Aniołku.((*))
Wszystko co przydarzyło nam się w życiu,to co dobre to,co złe,ma swój
początek i swój koniec.Wszystko odchodzi w cień..Przybywa lat, i wiele nowych
trosk,lecz wspomnienia ciągle żywe są.18 lat..Żal!!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
W tym smutnym dniu p. Marysiu... osiemnaście długich lat...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Pani Marianno, nasza pamięć i modlitwa w kolejną smutną rocznicę... niech
Bóg będzie Pani szczęściem wiecznym... Pani Halino, jesteśmy z Panią...
wiem, co to znaczy stracić Matkę... rozumie Pani ból..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
ڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿڿ❀❤❀ڿ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Pani Mario światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
Urszula
♥«♡ PANI MARYNIU ZAPALAM ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Życie szybko przemija
Czas się nie zatrzymuje
Serce ciągle czuje
Wspomnienie, choć bolesne
Zapomnieć nie pozwala
HALINKO PRZYTULAM
♡
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Urszula
(*) Wiem, że przyjdzie taki czas gdy zawołasz mnie i znów będę już tylko
tam gdzie PANI (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
..Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota..[♥]..Światełko
Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ogień zniczy połączony z naszą modlitwą i miłością ogrzewa Wasze
Dusze Aniołki Ukochane.....
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy nie ma Ciebie, jest tak źle..Gdziekolwiek jesteś, daj nam jakiś
znak..Przyjdź do nas choćby w krótkim, pięknym śnie. Wspomnienia, ten
czas..pozostały w nas, Maryniu..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.