Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534747
Zapalone ponad rok temu
(❤)
"Panie, tu piecz, tu siecz, tu pal, bylebyś na wieki zachował"(❤)św. Augustyn -:¦:-[*]-:¦:-
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
❀ڿڿ❀[*]wczorajsze rocznicowe P. Marianno ❀ڿڿ❀
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Już opuściłaś tę łez dolinę, tam wieczny spokój czeka na Ciebie. Niechaj Cię przyjmie w swoja gościnę Bóg z aniołami i święci w niebie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśni...w radości Niebiańskiej zawsze znajdziesz Swe ukojenie.Spokojnego snu w chwale Pana.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
☆ ☆ Boże miłosierny, przyjąłeś Jej duszę do siebie, teraz, daj Jej wieczne szczęście i, tak jak obiecałeś..zbawienie..☆ ☆
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne piatkowe światełko pamięci dla PANI ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Są takie łzy,które nigdy nie wypłynęły,tylko tkwią w nas.Gdzieś w środku serce rozstrajają.Są tacy ludzie za których by się życie oddało.Dlaczego?. Jedynie Serce wie.Światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
(*)
❤️ Niech ten płomyk przypomni Ci, że wśród nas byłaś, że pamiętamy o Tobie...❤️Pokój duszy Twojej..❤️
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu kochana..19 rok zaczął się, a mnie niezmiennie ból serce rwie na wspomnienie...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Przez noc droga do świtania.Przez wątpienie do poznania.Przez błądzenie do mądrości. Przez śmierć do nieśmiertelności.”☆_ R.Zmorski _☆Lampeczki promyk jaśniutki posyłam do Pani.☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Spóźnioną ale od serca zapalam dla Pani jaśniutką Rocznicową Lampeczkę droga Pani Marianno.☆❤️☆ PS.Halinko kochana tule serdecznie do serca☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Twoja kochana córcia
Kończy się Mamuś ten smutny dzień,kiedy przed laty,świat mój już na zawsze się zmienił..Zostałam sama,z bagażem dramatycznych przeżyć..Ale to nie był koniec,Mamo, Ty wiesz,jak z życiem zmagałam się...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne Rocznicowe Światełko Pani Marianko kochana...
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ Smutek i tęsknota… Pustka mnie otacza… W serce żal się wlewa… Bólem i cierpieniem zapalam znicz… ROCZNICOWY Znicz Wiecznej Pamięci…♥ HALINKO Przytulam
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutny, rocznicowy znicz dla Pani Pani Marianno...Pani Halinko ciepłe myśli dla Pani, niech Mama roztacza nad Panią Swe opiekuńcze skrzydła
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niedługo znów spotkamy się, powróci radość, głośny śmiech, przez chwile cały świat będzie nasz, potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem jak we śnie,… z miłością odmierzamy czas
Zgłoś SPAM
znajoma
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny." [_♥_] Pani Marysiu,pamiętam ten ciepły, słoneczny dzień 1999 r. i ogromny smutek, że pani już nigdy nie zobaczę..[_♥_]W moim sercu jest miejsce dla Pani..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
PANI MARIANNO..[♥]..Rocznicowe światełko i modlitwa dla Pani....Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.......Pani Halinko przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
córka
Matuniu moja, odeszłaś mając nadzieję na życie z Bogiem, na życie wieczne..Dzisiaj modliłam się w moim parafialnym kościele na mszy św.o Twoje szczęście..Łzy moje zostawiłam na Waszym grobie.❤..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1859   1860   1861   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"