"Panie, tu piecz, tu siecz, tu pal, bylebyś na wieki
zachował"(❤)św. Augustyn -:¦:-[*]-:¦:-
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
❀ڿڿ❀[*]wczorajsze rocznicowe P. Marianno ❀ڿڿ❀
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Już opuściłaś tę łez dolinę, tam wieczny spokój czeka na Ciebie. Niechaj
Cię przyjmie w swoja gościnę Bóg z aniołami i święci w niebie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśni...w radości Niebiańskiej
zawsze znajdziesz Swe ukojenie.Spokojnego snu w chwale Pana.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
☆ ☆ Boże miłosierny, przyjąłeś Jej duszę do siebie, teraz, daj Jej
wieczne szczęście i, tak jak obiecałeś..zbawienie..☆ ☆
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne piatkowe światełko pamięci dla PANI ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Są takie łzy,które nigdy nie wypłynęły,tylko tkwią w nas.Gdzieś w
środku serce rozstrajają.Są tacy ludzie za których by się życie
oddało.Dlaczego?. Jedynie Serce wie.Światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
(*)
❤️ Niech ten płomyk przypomni Ci, że wśród nas byłaś, że pamiętamy o
Tobie...❤️Pokój duszy Twojej..❤️
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu kochana..19 rok zaczął się, a mnie niezmiennie ból serce rwie na
wspomnienie...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Przez noc droga do świtania.Przez wątpienie do poznania.Przez błądzenie
do mądrości.
Przez śmierć do nieśmiertelności.”☆_ R.Zmorski _☆Lampeczki promyk
jaśniutki posyłam do Pani.☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Spóźnioną ale od serca zapalam dla Pani jaśniutką Rocznicową Lampeczkę
droga Pani Marianno.☆❤️☆ PS.Halinko kochana tule serdecznie do
serca☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Twoja kochana córcia
Kończy się Mamuś ten smutny dzień,kiedy przed laty,świat mój już na
zawsze się zmienił..Zostałam sama,z bagażem dramatycznych przeżyć..Ale to
nie był koniec,Mamo, Ty wiesz,jak z życiem zmagałam się...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne Rocznicowe Światełko Pani Marianko kochana...
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ Smutek i tęsknota…
Pustka mnie otacza…
W serce żal się wlewa…
Bólem i cierpieniem zapalam znicz…
ROCZNICOWY
Znicz Wiecznej Pamięci…♥ HALINKO Przytulam
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutny, rocznicowy znicz dla Pani Pani Marianno...Pani Halinko ciepłe myśli
dla Pani, niech Mama roztacza nad Panią Swe opiekuńcze skrzydła
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niedługo znów spotkamy się, powróci radość, głośny śmiech, przez chwile
cały świat będzie nasz, potokiem słów powitacie nas, spojrzeniem, gestem
jak we śnie,… z miłością odmierzamy czas
Zgłoś SPAM
znajoma
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny." [_♥_] Pani
Marysiu,pamiętam ten ciepły, słoneczny dzień 1999 r. i ogromny smutek, że
pani już nigdy nie zobaczę..[_♥_]W moim sercu jest miejsce dla Pani..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
PANI MARIANNO..[♥]..Rocznicowe światełko i modlitwa dla Pani....Wieczny
odpoczynek racz Jej dać Panie.......Pani Halinko przytulamy do serca.
Zgłoś SPAM
córka
Matuniu moja, odeszłaś mając nadzieję na życie z Bogiem, na życie
wieczne..Dzisiaj modliłam się w moim parafialnym kościele na mszy św.o Twoje
szczęście..Łzy moje zostawiłam na Waszym grobie.❤..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.