Do końca już zostanie tęsknota, ból i żal niewypowiedziany, bo zabrakło
anielskiego serca tu na ziemi...Maryniu, nasz Aniele, niech Bóg ma Ciebie w
ramionach swoich, niech Ci da szczęście...(❤)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rozdarcie duszy, łza na policzku, bezsens...nikt nie wie skąd jest, lecz tylu
ją zna - TĘSKNOTA - w ilu sercach już mieszka???
Zgłoś SPAM
(❤)
Dzieli nas wieczność, ale też wieczność kiedyś połączy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️
♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀
Zgłoś SPAM
Hanna T.
-❤️- Pani Marianno zapalam najjaśniejsze światełko z modlitwą -❤️-
Zgłoś SPAM
znajoma
`•.¸♥¸.•´NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI NIECH ZAWSZE BĘDZIE
Z PANIĄ..ODESZŁAŚ, CHOĆ JESZCZE MOGŁAŚ Z NAMI BYĆ..UŚMIECHEM
ROZJAŚNIAĆ ŚWIAT...`•.¸♥¸.•´
Zgłoś SPAM
ku pamięci
”Gdzieś Blisko Nieba – Blisko Cienia..Odszedł Wraz z Tobą Cały
Świat”ஓ⊱╮ Najjaśniejsze Światełko`*`PAMIĘCI niech zawsze Twej duszy
świeci`*`ஓ⊱╮
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie zapomnimy o Was nigdy,choć łzy popłyną z oczu jeszcze nie jeden
raz...cała nadzieja we wspomnieniach,bo tęknota nadal żyje w każdym z
nas.P.Marianno,światełko z modlitwą,ślę do Nieba bram.(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Mamo,nie można Ci nic ładnego umieścić, wiersz na Twoją rocznicę, dzisiaj
już jest na innym portalu Funerze..wiem oczywiście kto to robi..przykro mi.
Zgłoś SPAM
córka
Zamknęłam Cię w kropelkach moich łez.Czy wiesz,że jesteś tam od dawna
już...wiesz? Ukryłam Cię w zakamarkach moich snów. Abyś była,abyś czuła
razem ze mną...Mamo..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Pamietam...
Zgłoś SPAM
(*)
"Tylko miłość i pamięć może zatrzymać czas."
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie przeżywamy każdego dnia w inny sposób, jak tylko tęskniąc...cisza,
mrok, pustka...odebrano nam to co najdroższe...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno...[♥]..
Zgłoś SPAM
córka
Dobranoc mój kochany Aniele..ڿڰۣڿ((*))ڿڰۣڿKocham Cię, tak bardzo..
Zgłoś SPAM
A.O
Wokół nas jest cisza, którą można subtelnie ubarwiać myślami o Tobie,
Maryniu...Niech ta cisza trwa, bo w niej łatwiej wspominać..۩
Zgłoś SPAM
Urszula
*✿
...I tylko Anioł na mogile,
czuwa i strzeże, bo Bóg tak chciał.
Każdy przystanie tu na chwilę,
przy grobie w smutku będzie trwał…
✿
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.