Kolejna wylana łza,zbyt cicha by ją usłyszeć...jak maleńka kropelka
deszczu,spadła nad zapalonym dla Pani zniczem.Spokojnego snu p.Marianno w
chwale Pana Boga.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Spoczywaj w Panu!
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Szczęście przemija, jak dym ginie..
Smutną rzeczywistością jest jedynie
to, co po wszystkim pozostaje.*~*:.★.:*~*:..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(*)
♥ Śpij spokojnie, nie patrz, że wciąż płaczemy, gdy wspomnienia
powracają..One, już zawsze z nami pozostaną, bo to co piękne najdłużej w
sercach jest...♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego
czasu.....pamiętamy i bardzo tęsknimy(światełko za wszystkie dni mojej
nieobecności znów odejście naszego bliskiego)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
córka
☀☀Mój Skarbie kochany, modliliśmy się dzisiaj na mszy św.w Waszej
Intencji, była Basia, Andrzej..a później miłe rodzinne spotkanie, ze
wspomnieniami..dawno tak już nie było..☀☀
Zgłoś SPAM
(*)
Zawsze będziemy przy Tobie - w modlitwie, marzeniach...Zawsze będziemy
WSPOMINAĆ...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
♥•¸.•´`•.¸•♥•¸.•´`•.¸•♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje...pamiętamy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
(❤)
Wieczność przyniosła Tobie wyzwolenie od bólu i cierpienia..Ale nasz ból
trwa...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"To,co widzialne,szybko przemija,a to co niewidzialne...trwa
wiecznie."Spokojnego snu p.Marianno,na dzisiejszą Niedzielę...moje
światełko z modlitwą dla Pani.((*))
Zgłoś SPAM
Urszula
ڿڰۣ✬ڿڰۣ✬ڿZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ڿڰۣ✬ڿڰۣ✬ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
A.O
Wiele lat nas dzieli..wiele pytań nie zadanych..Tysiące słonych łez
przelanych...Tysiące westchnień i uderzeń serca...Może, kiedyś..Bóg
pozwoli być przy Tobie..
(⁀**‵⁀)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
" Gdyby łzy mogły budzić z grobu zmarłych,a miłość mogła zburzyć
śmierci wrota,one by ciebie z mogiły wydarły,bys mógł snuć nić swego
żywota"
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Śmierć bolesny cios nam zadaje.Kończy się życie,kończy się świat.Tylko
pustka i cichy żal w duszy zostaje,a w kochającym sercu wieczny
ślad.❄️Niedzielna Lampeczka od serca dla Pani.❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ PROSIMY O OPIEKĘ CZASIE NASZEJ
PODRÓŻY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.