Łzami twarz zalana, dusza łka tak długo cierpienie bez wytchnienia trwa...
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś wspomnieniem dobrego czasu, gdy wszystko piękne było, tylko dlaczego
Twe oczy, tak szybko, śmierć zamknęła..Odpoczywasz już tak dawno,
ziemia-matka Cię przyjęła..
Zgłoś SPAM
córka
.❤️ .❤️ Mamuniu kochana..każdy dzień, rok..tak długie lata..to moja
tęsknota i żal Aniele...❤️ .❤️ Dzisiaj p.Helenie zapaliłam lampkę na
grobie,Jej córki Danusia i Ela nie żyją,wnuki nie przychodzą.
Zgłoś SPAM
A.O
"Każdy człowiek ma w sobie wiele bogactwa, którym może się z innymi
dzielić." Ty, Maryniu rozdawałaś hojnie swoje bogactwo...Zawsze byłaś
blisko, gdy była potrzeba.. teraz my jesteśmy blisko Ciebie.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy Jesteście tak daleko,a my tak bardzo tęsknimy,patrzymy w niebo
i.....Jesteście całym naszym wszechświatem.....
Zgłoś SPAM
(❤)
Szeptał cicho nam za oknami
Twoje imię wiatr...
Dziś przyszliśmy do Ciebie z kwiatami..pomodlić się i zapalić znicz...❤
Zgłoś SPAM
Urszula
[*]PANI MARIANNO [*] ZAPALAM ŚWIĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*]
Zgłoś SPAM
(*)
Dziś kwiaty i z pól zioła, przynosimy Matce Boskiej do kościoła..Zapachem
ich pachnie to Święto..o Maryjo bądź naszą pocieszycielką..Przytul
duszyczkę śp.Marianny, ona tak Cię kochała, Tobie ufała..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Mijają tygodnie,miesiące i lata,pory roku się kolejno zmieniają...lecz zbyt
szybko przemijają.Dziś Święto Wniebowstąpienia NMP,zapalam dla Pani mą
lampeczkę pamięci,niech płonie bez końca.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Wniebowziecie NMP 2017
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Hanna T.
☀️¸.•´☀️¸.•´☀️Pani Marianno zapalam najjaśniejsze
światełko, niech zawsze płonie ☀️´•.¸☀️´•.¸☀️
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Ave Maryja gratiae plena
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..kłosy pszenicy, które nazbierałaś do wiązanki na dzisiejsze
Święto Maryjne w 1998 r. są zasuszone w wazonie przez tyle lat..Są dla mnie
najpiękniejszą pamiątką..✿**✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Matko Boska Zielna, Dzielna w czas straszliwej nawałnicy, Tyś stanęła nam z
pomocą w dzień pamiętny pod Warszawą.. nie opuszczaj nas i teraz, daj
pocieszenie..i czuwaj nad naszymi Bliskimi w niebie...
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Mario, nigdy nie myślałam, że przyjdzie nam pożegnać wtedy Panią,
taką osobę wspaniałą..ale los jest taki złośliwy, zabiera tych
najlepszych, złych na poprawę zostawia..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was przy nas, świat bez Was się kończy i my nic nie możemy zmienić,
nie zmienimy choć tęsknimy, tęsknimy bo tak mocno Was kochamy....
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Światełka pamięci na kolejny smutny tydzień [*][*][*]
❄️❄️❄️❄️
Zgłoś SPAM
(❤)
Choć odchodzą..na zawsze pozostają z nami..bo w naszych sercach są
schowani..❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.