Ci co odchodzą,nigdy do nas już nie powrócą,lecz na zawsze pozostaną w
naszych sercach i naszej pamięci.Spokonego snu p.Marianno...codzienne
światełko pamięci zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...Tam gdzie jest pamięć,słowa są zbyteczne...Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Urszula
︽ PANI MARYSIU
SPOCZYWAJ W SPOKOJU
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
︽︾
Tyle dobroci i miłości odeszło tak szybko do wieczności..Aniołem byłaś,
Aniołem jesteś, dlatego, na wspomnienie Ciebie, tak tkliwie robi się na
sercu..Duszyczka Twoja niech będzie zbawiona..
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś moja, tyle lat przeleciało, a ja tak bardzo tęsknię i ból mi serce
rozrywa codziennie...♥.╬ Pokój Twojej duszy ╬♥.
Zgłoś SPAM
(*)
Dni policzone szybko przemijają..Odchodzimy..nic z sobą nie zabieramy..jedynie
ślad naszego istnienia pozostawiamy..[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno....[*]..[*]..[*]..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że nadejdzie ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na spotkanie, znów
przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem, szczęśliwi,
radośni....
Zgłoś SPAM
córka
Matuś..ostatni pocałunek rąk Twoich kochanych, tak pracowitych, ostatnie
spojrzenie na Ciebie..I zniknęłaś mi na zawsze..Ale, mam nadzieję, że
przyjdzie dzień,że znów ucałuję Cię..
Zgłoś SPAM
A.O
Pozostała tylko cisza..niech trwa, bo w ciszy łatwiej przywołać z pamięci,
Twoją kochaną twarz z przed lat..Modlimy się Maryniu o Twoje szczęście i
zbawienie..(((*)))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
W chwilach skupienia,myślę o Tych których już nie ma i zapalam światełko
mego o Nich wspomnienia.Spokojnego snu p.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
znajoma
Panie Boże Wszechmogący..daj duszy Marianny w Niebie spokojny kącik...Niech
jej duszyczka będzie szczęśliwa i odpoczywa..p.Marianno..Pamiętam ten
dzień..
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
(❤)
Mariannę, Boże, nam zabrałeś..My, ciągle nie pogodzeni, że nie było jej z
nami, tu na ziemi przez tak wiele lat..Daj Jej, szczęśliwy wieczny świat..❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Mariance...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Matuniu moja kochana..❤️ .dzisiaj 18-ta rocznica Twojego pożegnania..Tak
dużo rodziny, znajomych, sąsiadów było na Twoim pogrzebie..Dzisiaj,już
większość jest z Tobą..Pamiętam słońce i łzy...❤️ .❤️ .❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Serce pęka z żalu, każdego dnia na nowo..Ale, nie zmieni się już nic, tylko
możemy modlić się za dusze Bliskich i zapalić ♥ znicz ๑۩๑
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.