Idziemy przez życie - a za nami cień smutku dawnego...Czym jest nasze życie..
czekaniem, nadzieją..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najjaśniejsze światełko i modlitwa dla Pani p.Marianno...[*]..
Zgłoś SPAM
córka
Moja Matuś kochana, jak trudny to czas dla mnie od rocznicy..do
rocznicy..wspomnienia powracają Waszego cierpienia..zaniosłam Ci dzisiaj już
jesienne astry..
Zgłoś SPAM
(❤)
Nic nie osłodzi smutku i żalu..po tak dobrej osobie Maryniu, żal będzie
całe nasze życie trwał...Śpij kochana, śpij..już nigdy nie powrócą z
Tobą piękne dni...[[*]]
Zgłoś SPAM
znajoma
Pokój Twojej duszy p.Marysiu..Jesteś w mojej pamięci niegasnącym
wspomnieniem..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Promyki pamięci i modlitwa na dzisiaj...[*]...
Zgłoś SPAM
A.O
Gdyby miłość mogła zatrzymać śmierć i zostawić jeszcze Ciebie, kochana
wśród nas... Cieszyłabyś się życiem, rozjaśniała uśmiechem nasze dni..A
tak, pozostał żal..
Zgłoś SPAM
(*)
Pamięć nasza wieczną jest..jej nie zniszczy nawet śmierć...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamiętamy,bo nie da się o Was zapomnieć,a nikt nie odbierze nam
wspomnień...na zawsze zostaniecie w naszych myślach i sercach
naszych.P.Marianno,lampeczkę pamięcą z modlitwą,posyłam do Nieba bram(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Dla Was Kochani światełko pamięci w smutny letni dzień.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Czasami deszcz o szyby zadzwoni.Mokra trawa kroplami lśni. Łzami łatwiej
tęsknotę zasłonić. Więc dziękuję deszczowi za łzy” Cz.Miłosz ♡
Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki Pani posyłam ♡
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
...czasem odchodzą anioły i nagle w miejscu staje czas, a z nimi odchodzi
cząstka z nas... Pani Marianno, niebiańskich snów...
Zgłoś SPAM
córka
Miłość moja jest z Tobą kochana Mateńko..codziennie Cię wspominam i
żałuję,że zbyt krótko Cię miałam, bo takiej drugiej Matki, nigdy nie
będzie..●☼●((*))●☼●
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥..Tęsknota, co dnia do Was leci..Myśli..
przepełnione nadzieją..to czekanie..Na dzień spotkania, w lepszym
świecie...♥ Światło i modlitwa dla Ciebie Duszyczko ♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Została nam nadzieja....i wspomnienia, zdjęcia, przypominamy sobie Was i nie
możemy powstrzymać łez....brakuje nam Was tak bardzo....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO...[♥]...Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani.
Zgłoś SPAM
A.O
Jeszcze łzy w zaciszu wypłakane, myśli, co biegną do Ciebie..Jeszcze oparcia
szukamy w nadziei..na spotkanie..Maryniu..Bóg tak chciał.❤.
Zgłoś SPAM
(❤)
Odeszłaś..A Świat nadal istnieje, kręci się Ziemia..a my czekamy, aż
spełnią się sny, i kiedyś, Bóg nas połączy..z naszymi kochanymi
Aniołami, którzy poprzedzili nas w wędrówce do Nieba..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.