Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534844
Zapalone ponad rok temu
A.O
"Zaszło słońce Jej,choć był jeszcze dzień.."Czas przemija tak szybko,jak nurt rzeki rwie..a miłość i pamięć jest wieczna,na zawsze wspomnieniem w nas trwa..((*❤️*)) Niedzielny płomyk Maryniu((*❤️*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Ukojenie zdarza się miewać ale trwa chwilę potem żal powraca.Ukojenie i spokój są na razie gośćmi.Cały wszechświat tęsknota otacza” H.Surmacz•★•Promyczek jaśniutki do Pani Marianny posyłam •★•
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
A światłość wiekuista niechaj Ci świeci
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Byłaś nam wzorem i osłodą życia, czystością serca..Odwiedziłaś nas Aniele..wypełniłaś miłością..teraz My przekazujemy tę miłość..Niech Bóg ma Ciebie w swojej opiece..((;))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
„Między pierwszą a ostatnią łzą żałoby spływa wodospad tęsknoty wprost do oceanu samotności. Na nim z czasem pojawia się coraz więcej bezludnych wysp… archipelagi cierpienia”
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Marianno, światełko pamięci w kolejną smutną niedzielę
Zgłoś SPAM
(*)
„Na zawsze jesteś w naszych sercach i będziesz przy nas - Twoją dobrocią, Twoją troską, Twoim oddaniem..”(✿) Niedzielne światełko i modlitwy szept..(✿)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy za Wami....jesteście ciągle w naszych myślach i sercach; - Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my mijamy..." Spoczywaj w Pokoju.
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś,na dobranoc kołysankę Ci zanucę, tak,jak Ty nuciłaś kiedyś mnie..Moje smutki w niej wszystkie są zawarte..Mamo, kocham Cię!!!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Haftowana myślami, postrzępiona żalem, zroszona łzami, prasowana wspomnieniami - TĘSKNOTA - jak chusta otula, oblepia, okrywa połamanego człowieka....
Zgłoś SPAM
A.O
Najdłuższe to rozstanie, po którym się żyje, jakby serce pękło i nic się nie stało. Rozstania, co przychodzą, gdy nie wiesz o tym, i w taki sposób, że nikt nie zrozumie..." ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Deszcz gasi płomyki zniczy,tak smutno dziś na cmentarzu,dzień pochmurny i wietrzny...rozmywa się w naszym płaczu.P.Marianno,światełko z modlitwą dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Rok za rokiem mija,łzy tęsknoty po twarzy płyną..daremnie czekamy,Ty nie wrócisz do nas.Modlimy się,abyś była szczęśliwa..w domu Pana Boga ♥.•*❤.•*♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
A światłość wiekuista nich Ci świeci.
Zgłoś SPAM
przechodzień
Gdy szczęście odchodzi w krainę cieni..Zostaje tylko miłość i wspomnienie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pełni bólu - bo wszystkim tu ból piersi uciska..Nie znaliśmy Ciebie, nie widzieliśmy - i Ty nas nie znałaś, a przecież my nieobcy, ból bliskich opłakujemy z nimi...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Sercem moim byłaś Mamo kochana! Jak można żyć bez Serca tak długo? Czuję Twoją obecność i Twą matczyną dłoń, która prowadzi mnie po życia meandrach..♥♥..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1853   1854   1855   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"