"Zaszło słońce Jej,choć był jeszcze dzień.."Czas przemija tak
szybko,jak nurt rzeki rwie..a miłość i pamięć jest wieczna,na zawsze
wspomnieniem w nas trwa..((*❤️*)) Niedzielny płomyk Maryniu((*❤️*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Ukojenie zdarza się miewać ale trwa chwilę potem żal powraca.Ukojenie i
spokój są na razie gośćmi.Cały wszechświat tęsknota otacza”
H.Surmacz•★•Promyczek jaśniutki do Pani Marianny posyłam •★•
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
A światłość wiekuista niechaj Ci świeci
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Byłaś nam wzorem i osłodą życia, czystością serca..Odwiedziłaś nas
Aniele..wypełniłaś miłością..teraz My przekazujemy tę miłość..Niech
Bóg ma Ciebie w swojej opiece..((;))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
„Między pierwszą a ostatnią łzą żałoby spływa wodospad tęsknoty
wprost do oceanu samotności. Na nim z czasem pojawia się coraz więcej
bezludnych wysp… archipelagi cierpienia”
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Marianno, światełko pamięci w kolejną smutną niedzielę
Zgłoś SPAM
(*)
„Na zawsze jesteś w naszych sercach i będziesz przy nas - Twoją
dobrocią, Twoją troską, Twoim oddaniem..”(✿) Niedzielne światełko i
modlitwy szept..(✿)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy za Wami....jesteście ciągle w naszych myślach i sercach; -
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Bije zegar godziny, my wtedy mówimy: jak ten czas szybko mija! a to my
mijamy..." Spoczywaj w Pokoju.
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś,na dobranoc kołysankę Ci zanucę, tak,jak Ty nuciłaś kiedyś
mnie..Moje smutki w niej wszystkie są zawarte..Mamo, kocham Cię!!!
Najdłuższe to rozstanie, po którym się żyje,
jakby serce pękło i nic się nie stało.
Rozstania, co przychodzą, gdy nie wiesz o tym,
i w taki sposób, że nikt nie zrozumie..."
ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Deszcz gasi płomyki zniczy,tak smutno dziś na cmentarzu,dzień pochmurny i
wietrzny...rozmywa się w naszym płaczu.P.Marianno,światełko z modlitwą dla
Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Rok za rokiem mija,łzy tęsknoty po twarzy płyną..daremnie czekamy,Ty nie
wrócisz do nas.Modlimy się,abyś była szczęśliwa..w domu Pana Boga
♥.•*❤.•*♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
A światłość wiekuista nich Ci świeci.
Zgłoś SPAM
przechodzień
Gdy szczęście odchodzi w krainę cieni..Zostaje tylko miłość i
wspomnienie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pełni bólu - bo wszystkim tu ból piersi uciska..Nie znaliśmy Ciebie, nie
widzieliśmy - i Ty nas nie znałaś, a przecież my nieobcy, ból bliskich
opłakujemy z nimi...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Sercem moim byłaś Mamo kochana! Jak można żyć bez Serca tak długo? Czuję
Twoją obecność i Twą matczyną dłoń, która prowadzi mnie po życia
meandrach..♥♥..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.