Na niebie szukamy Twojej gwiazdki, co mrugnie do nas i da znak..że gdzieś
jesteś, chociaż tak daleka..ale, zawsze wśród nas...Maryniu..[♥]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko..[♥]..Pamięć..Modlitwa..dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota to rzecz straszna, gd myśl w dal ucieka, kiedy odchodzi Ktoś kogo
kochasz i kochasz Go z daleka....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
znajoma
Łza kropelką krąży w oku..Rzeczywistość mroczna stoi wciąż koło
mnie..Niedaleko zimna płyta,na nagrobnym zdjęciu,Jesteś taka
inna,żywa...p.Marysiu...
Zgłoś SPAM
(❤)
Lecz to jeszcze nie koniec, kiedyś przyjdzie taka chwila, że spleciemy nasze
dłonie..❤.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięcią i myślami,zawsze jestem z Wami p.Marianno.Światełko mej pamięci
wraz z modlitwą w Pani intencji...posyłam do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamięć i modlitwa na kolejny smutny tydzień sierpniowy ...[*]...
Zgłoś SPAM
(*)
Odwiedził nas Anioł, wypełnił miłością..Zginęłaś nam z oczu, lecz z
serca nigdy.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą. Zostaną po nich buty i
telefon głuchy..." Odpoczywaj w Panu
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana, jesteś pięknem i dobrem w moim sercu na zawsze..Takiej Matki,
nie miał nikt..Bo tylko Ty, byłaś zawsze dla mnie, kiedy był wielki smutek,i
krótkie radości dni..۩இ▓▓(¯`v´¯)▓இ۩
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tak szybko mijają życia ziemskiego dni..Nim spostrzeżesz,już przyszło
żegnać się.. Odchodzimy do nowego życia,samotni w swej ostatniej
drodze..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿI tylko żal i łzy bliskich
pozostają..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś tak daleko ode mnie, ale na zawsze ze mną..Moje łzy wypłakane są
wielkim oceanem..Śpij mój Skarbie kochany..Bóg zaplanował, naszego rozstania
czas.╬♥╬
Zgłoś SPAM
(❤)
Dobranoc oczom co świat oglądały..
Dobranoc ustom co się uśmiechały..Dobranoc..Śpij snem szczęśliwym..Dusza
Twoja wieczną jest, Jej nie zniszczyła śmierć..((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie w Niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie - pamiętaj
o Aniołkach Naszych - my w sercach na zawsze Ich mamy....
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Odeszłaś,lecz zniknęłaś tylko z naszych oczu...nigdy nie
znikniesz z naszych myśli i serca.Niedzielne światełko z modlitwą...dla
Ciebie.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.