Są chwile,które na zawsze w naszej pamięci zostają i choć czas szybko
mija,one nigdy nie znikają.P.Marianno,na zawsze będziesz w mej pamięci i
sercu moim.Światełko z modlitwą...dla Pani.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Najukochańsi są aniołowie bez skrzydeł, o dobrych sercach i kochanych
oczach, których Bóg do nas wysyła..aby zostawiali ciepły ślad w sercach
naszych..♥♥ Maryniu, nasz Aniele..♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜Najjaśniejsze światełko pamięci i
tęsknoty˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
(*)
Śpij Aniele śpij..jeszcze przyjdą lepsze dni..Gdy, Bóg nas wezwie do siebie,
pragniemy, aby połączył dusze nasze z Twoją, na wieki w Niebie...((*))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana, gdy przyjdzie mi odejść z tej ziemi..do Boga, który
sprawiedliwie me życie osądzi..chciałabym tak bardzo być razem z Tobą..I
ucałować Twe Matczyne ręce..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Minęły lata..a my dalej rozpamiętujemy czas z Tobą spędzony..Wspomnienia
przychodzą każdego dnia..czasem uśmiechamy się do nich przez łzy...Byłaś,
jesteś..kochana..♥
Zgłoś SPAM
córka
Gdy zamykam oczy, widzę Twoją ukochaną twarz..Mamo, dlaczego życie takie
jest, że musimy żegnać się na zawsze..i w tęsknocie, tyle lat
żyć...Dobranoc moje SZCZĘŚCIE..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
...słowa nie są już tak ważne jak kiedyś!....Najważniejsza jest
Pamięć,,,,,
Zgłoś SPAM
A.O
Często tak stoimy, w zamyśleniu, nad Twoją mogiłą..Cisza w uszach
szumi..Nigdzie już nie widać śladu żywej duszy,tylko podmuch wiatru liśćmi
drzew poruszy..A my,szepcząc modlitwę..zapalamy znicze..[;]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
(❤)
Żyjemy tak krótko na tym świecie..Trzeba doceniać każdą chwilę, w końcu
z tych chwil składają się potem nasze wspomnienia..♡ԑ̮̑♦̮̑ɜ♡
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu kochana... ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Niezapominajki ubrane są w najpiękniejszy z błękitów Niezapominajki
budzą się wczesnym wschodem świtu
Niezapominajki powodują wspomnienia i pełne łez obrazki”•♥ Promyczek
otulony moją pamięcią ♥•
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Dla Tych co odeszli,czas już się zatrzmał,nam płynie bardzo
szybko,nieubłaganie...zabrano nam Bliskich i marzenia,pozotała nam modlitwa i
wspomnienia.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bo to co miało sens, odeszło razem z Tobą..Nasz świat jest inny bez Ciebie.
nastały szare, smutne dni..♥•**•♥.♥..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś wspomnieniem pełnym ciepłej miłości...Nasze serca, będą zawsze za
Tobą tęskniły...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Szczęście robaczkiem jest świętojańskim. Zadrży, zaświeci i
znika.Człowiek je goni, już trzyma je w dłoni, a ono ciągle umyka...Pamięć
i modlitwa do Boga.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.